Sayfa 107/235 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 849 - 856 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Dostlar inanın Alyatçı ve Hatip Ağa olmayınca topiğin tadı da olmuyor herkese selamlar

2. Sayın Kwon, sayın Oflu61 bari sizden ses alalım, belli ki Alyatçı ve Hatipağa cezalı

3. Aselsan gibi bir şirketi bile itin deliğine soktular.
    Hub nedir ki.
    Bu hareketlerin benzerleri defalarca görüldü.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Sayın moyal biz kimiz? Sayın Derinhisse nin yamaklarıyız.Derinhisse yeterde artarda .. Şahsım adına yorum yaptım.Kimse yanlış anlamasın.

5. Ben bir süreliğine buradan ve diğerlerinden elimi ayağımı çektim kırallarda yım orası biraz destek istiyor.

6. Dostlar bende az miktarla devam ediyorum.. Bu meredın ne olacagi bellı olmaz... Yıllardır borsayı takıp ederim böyle birşey görmedim.. Fazla mal taşıyınca bacakları titriyor insanın... Borsada fırsatlar bitmez malum devam ederse gözüm kalmasın diye az bir miktar tutuyorum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Kapanış 48

8. Gelişen ve değişen yeni dünya düzeninin ve bu düzene entegre olan teknoloji ve yazılım tabanlı icraatların dönemindeyiz...

Sevgili arkadaşlar nasıl yıllar önce Netaşlar egeenler brisalar kerevitaşlar yükseliyordu şimdi de sıra yeni sistemin yani geleceği yani fikirleri ve bu fikirlerin gelecek adına pozitif etkilerini satan şirketlerde...

Kağıdı taşıyanların ortak özelliği güvenmeleri taşımayanların ise hep mesafeli hatta negatif-önyargılı olmaları...

Hubvc yatırımcısı tüm ortaklarıma bu sürecin keyfini sürmeleri dileklerimle ayrıca yeni internet sitesi güzel olmuş

Bol kazançlar

Sayfa 107/235 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •