Sayfa 109/235 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 865 - 872 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Orda soylemek istedigim bahsettigim firmalar buyuk firmalar yaş tahtaya basmazlar. Bir amazon olur yada şu olur demiyorum. İşi bilenler huba destek veriyor hubda saglam kadrosuyla girisimleri yakaliyor. Bunlardan sadece bir tanesi dahi şu anki tahta fiyatindan degerli olabilir. Ornekleri yokmu?
    Sn can doğrudur katılıyorum bu dediklerinizin çoğuna ama o olacak bu olacak diye diye senet 1 tl den buralara geldi.. İnşallah 500 tl olur ama çıkış çok hızlı risk bu bana gore Hanı bu çıkışı ıkı uc yıla yayıp beklentilerin bır kaçının gerçekleşmesi ve akabinde diğerlerini fiyatlaması daha mantıklı olmazmıydı yanı haftaya 100 tl olsun sonrakı hafta 200 ve ilerde de 1000 tl ve milyar dolar pıyasa değeri tamam olsun ülke içinde kazanç olur.. Ama bence birazda olacak, cek caktan ziyade oldularla işin yurumesi gerek sağlıklı olan bu... Elde nevar desek sadece muazzam bir fiyatlama onun harici şirketin kasasına giren milyon TL hatta 100 milyon TL ler olmadıkça sıkıntı bana göre...bende de az mıktar var ve son olarak 3000 lot 36.50 ortalama ile verdım ama bazı beklentilerın reele döndüğünü görsem 50 TL den de girerim ama korkmamak elde değil... Yanlış anlamayın ben düşecek demiyorum, dıyememde kimse bılemez ne olacağını..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Quant.Co: Enerji üreten tesislerin üretim miktar tahminlemesini saatlik bazda yaparak üretim fazlası ya da eksikliği durumunda oluşacak cezai ödemelri azaltan yazılım.

MaginTech: Yapay zeka ve makine öğrenmesi kullanarak firmaların karlılığını arttıran yazılım.

Akıllı Magnet: Buzdolabı magnetleri üzerinden NFC ile tetiklenen sipariş verme platformu.

GramEvde: Evde yemek pişirmek isteyenler için haftalık yemek tarifi ve malzeme kutuları gönderiyor.

Hoomy: Anlık mesajlaşma kanalları üzerinden tüm akıllı cihazlarla iletişim kuran bir chatbot çözümü.

inMapper: İnteraktif iç mekan harita platformu.

Milvus Robotics: Yük ve malzeme taşınmasını otomatize eden mobil robotlar.

Nanomik: Gıdaların uzun süre dayanmasını sağlayan doğal koruyucular.

NiceVeri: Fabrika ve depolar için iç ve dış mekan varlık takip sistemi.

Qumpara: Tüketicilerin alışveriş fişleri üzerinden ödüllendirildiği, sadakatinin satış kanalından bağımsız yönetebildiği, gerçek alışveriş hareketlerine göre analiz edildiği, mevcut ve potansiyel tüketicilerin yeniden hedeflenebildiği uygulama.

TIM: Verimililiği arttırıcı endüstri 4.0 çözümler sunan giyilebilir teknoloji ürünleri.
    Ok, güzelde bunların şirkete getirisi ne durumda... Ya da bu ürünlerin pazar durumu nedir.. yanı o var buvarda bunlardan kaç milyon dolar gırdı olacak sizce .. Şirket bunlara müşteri bulabilecek mi.. Bunlar rakamlara ne kadar yansıyacak ayrıca benzer alanda faaliyet gösteren şirketlerde neredeyse huba kıyasla hıc hareket olmaması da ilginç değilmi..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ortakligi-a-s

Kap istirak oranlari da cok dusuk bi tane yuzde yuz digerleri yuzde dort ten basliyo yuzde 5 - 6 -7 -8 -9 -11- 19 vb gibi oranlarla istirakleri oranlar cok dusuk su an icin ilerisini bilemeyiz , yatirim tavsiyesi deildir...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...-ortakligi-a-s

Kap istirak oranlari da cok dusuk bi tane yuzde yuz digerleri yuzde dort ten basliyo yuzde 5 - 6 -7 -8 -9 -11- 19 vb gibi oranlarla istirakleri oranlar cok dusuk su an icin ilerisini bilemeyiz , yatirim tavsiyesi deildir...
    Teknoloji bilişim sektoru tekstil inşaat gibi degildir. Kârliligi eger gercekten basariliysan cok yuksektir. Hammade maliyeti yok. Arge yaparsin kalifiye elemanlarla. Bu isin basinda Murat Vargı olması yetiyorda artiyor hisseye uzun vade girmeme. Evet yuzde 10 istiraklere ortaksin ancak dedigim gibi iclerinden biri ciddi anlamda yol katettigi zaman 1 e 10.000 bile kazandirabilir. Sahibinden trenyol yemeksepeti gibi sitelerin maliyeti nedir degerleri nedir nasil baslamistir. Hepsi sadece bir bilgisayar ole fikir olarak ortaya cikti. Yani fikir satiyorlar. Gelecek bu sekilde artik...

5. Bu arada net kâr beklentisi derinhissenin 48m tl. Ben bundan daha daha fazla olacagini dusunuyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ok, güzelde bunların şirkete getirisi ne durumda... Ya da bu ürünlerin pazar durumu nedir.. yanı o var buvarda bunlardan kaç milyon dolar gırdı olacak sizce .. Şirket bunlara müşteri bulabilecek mi.. Bunlar rakamlara ne kadar yansıyacak ayrıca benzer alanda faaliyet gösteren şirketlerde neredeyse huba kıyasla hıc hareket olmaması da ilginç değilmi..
    Murat Vargı kalifiye eleman ve arge farkı 😄👍

7. Paymesin sadece %3.85 ine ortak... Yuzde yuze yakın sahıbı olduğu şirketlerden biri yazılım diğeri bilişim... Yazılım ve bilişim şirketleri borsada oldukça fazla diğerlerinden farklı kılan paymes gıbı şirketlerde 3,5,10 civarı ortaklıklar var..
    Sakin bır şekilde takibe devam...

8. Ben bu hisseye saldırdıkları kadar hic görmedim yıllardan beri nasıl bir nefrettir buya her yerden saldırıyorlar hissede inadına artıyor. Derin hisse yazdı borsa tarihinin en büyük kapağını yapacağım diye en az 3 yil bu şirketteyim murat vargı bıraktığı gün bende bırakırım. Iyi geceler

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 109/235 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •