Sayfa 125/235 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Manyaqturq Yazıyı Oku
    Hahahahah meczup musun sen ya?
    Bak biraz medeni ol
    Meczup sensin
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ne kadar boş insan uyaran acıyan öven döven varmış

forumlar bilgi paylaşım yeridir

grafik. haber iyi bir bilggi varsa paylaşın vırt zzırt edip durmayın aldıgınız sattıgınız dan bizene malıyetinizden bize ne

bilgi kaynaklı olarak paylaşım varmı yok

alamayan aglıyor. alan zararda olan üzülüyor.

krown 3 dokta yı 8,50 malıyetim hala

3. Oo gunal bey dokta, kafein den sonra hubvc ye de gelmişsiniz.. Hub sıkıntılı senettır dıkkat et.. Tahta dönünce millet gaza geldi, burda maliyetin 3, 5 tl ise zaten sorun olmaz ama gerisini ben bilmem... Herkesin parası kendine.. Bol kazançlar.. inşallah 50 TL yı gorur ve gecer ben bu tahtada kazandım alan herkeste kazansın bugun tabandan aldığım 300 lot çerezlik duruyor bakalım onuda haftaya sallarım gıtsın.. elinde olanlar bol bol kazansın inşallah.. Fazla malla bu tahtaya bu saatten sonra girmem giren varsada hayrını görsün... Tahtayı kotuledığımden değil yatırım anlayışıma ters...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Benim Amacım inanın
    Ky cı zarar etmesin
    Samimi söylüyorum
    Uyanık olun
    Bu kan emicilere karşı
    Üzülürüm.
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

Seni DYO boyadan tanıyorum. Şimdi burada misin

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Oo gunal bey dokta, kafein den sonra hubvc ye de gelmişsiniz.. Hub sıkıntılı senettır dıkkat et.. Tahta dönünce millet gaza geldi, burda maliyetin 3, 5 tl ise zaten sorun olmaz ama gerisini ben bilmem... Herkesin parası kendine.. Bol kazançlar.. inşallah 50 TL yı gorur ve gecer ben bu tahtada kazandım alan herkeste kazansın bugun tabandan aldığım 300 lot çerezlik duruyor bakalım onuda haftaya sallarım gıtsın.. elinde olanlar bol bol kazansın inşallah.. Fazla malla bu tahtaya bu saatten sonra girmem giren varsada hayrını görsün... Tahtayı kotuledığımden değil yatırım anlayışıma ters...
    ınanki cok kazanacagız sabırlı olursak üzme tatlı canını kardeşim maliyet yazmayım sıgara parası

22 sene tic yaptım 18 senedir borsadayım...

alıp bakmadıgım kazanca şükürler olsun..........

5 senedir testere piyasasında al satdan kazanamadım .........sadece sig parası aldım.

Ben dün fibo seviyelerini yazdım bunu dikkate alan için klavuzdur

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Canım ülkemin insanları
    Varmı böyle birşey beynim
    Yanıyor. Yaaaa
    İsyan ediyorum.
    2 küsürden kısa zamanda
    48 TL olmuş.
    Adamlar buna yorum Yapıyor
    Sözün bittiği yer
    Denizi kerizi bitmez buranın
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

Ne oldu şimdi bağırıyordun şimdi senin yüzünden 20.56 fan satana yazık değilim hisse şimdi 30.80 yüzde 50 fark var

8.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün son düzeltmede aslan yüreği yiyip geldim iyimi. Hayırlı olsun.

26,84 en kuvvetli dirençlerden biri üstünde 35,88 ve 50,50 dirençleri var bakalım ne olacak uydum derinhisse reise.
    Ne zaman yazmışız
    Tarih 14,01,2020
    Hubvc : 25 TL iken
    Hubvc nerden döndü 50,10 TL sapma 0,40 kr :D

Hatta o gün yahu görülmemiş fiyatlara göre analizmi olur diyenler vardı :D

Türkçesi bırakın size iyilik yapmak isteyenleri, kriz tellallarını, batacak bitecek diyen dallamaları tekniğe bakın gerisini ****** edin gitsin. Piyasa zaten milleti paniğe sürüklemek için bekleyen ****** dolu.

Teknik ne diyorsa o kardeşim. Bundan sonrası içinde teknik bir şeyler diyor ama oda bana kalsın.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 125/235 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •