Sayfa 127/235 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çok yüksek hayallerim var idi bu hissede ama Kong disco nün yazısı ve çok hızlı yükseliş sonrası bendeki hubvc yatirimciliginin bir ASK a dönüştüğünü gördüm.Bu ASK a sn verip dönemsel FİKRİ EVLİLİGE döndüm.

Günlerdir cezaliydim.Hubvc de hala işlemler yapiyorum .Ama vurkac şeklinde .Hubvc ne zaman 50 TL üzerinde günlük 2 kapanış yapmadiktan sonra hubvc de vurkacciyim.

Buradan Gedik yatırım holding ,Ersin Pamuksuzer ,Gedik menkul değerler ,Erhan Topaç , Hüseyin Murat Vargı ,hubvc calisanlari ,iştirakleri start uplara hepsine teşekkür ediyorum .

Bana özelden hubvc ile ilgili soru sormayın .14.60 dan yüklü girdim ve guzel fiyatlardan sattım.Twitter fenomenlerinin hiçbirini tanımam .

Ben yine alıp satmaya devam edecegim.Hubvc gibi bir hissenin peşini birakmam.

Alan alsın, satan satsin .Ama kimse şundan etkilendim de kar ettim ,zarar ettim demesin .Çocuk musunuz siz ?Elmalı şeker verseler kanacak misiniz?

Ben cezalı iken arkamdan çok atıp tutan olmuş .Bu yüzden yazdım bu yazıyı .Benim keyfim yerinde .Osura Osura okuyorum beni kötüleyen yazıları.

Alyatci Gafur Ağam sana buradan halay gönderiyorum.Bana yine ceza gelir .Ben cezaliyken senin cezan biterse benim bu halayima karşılık ver .

Adana ya gidek mi ?salvarindan giyek mi? kebabından yiyek mi?Hele gardaş gel gidek !

https://youtu.be/t0D0ct7Imtc

Tey,tey teeeeyyy

2.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    Merhaba Arkadaşlar,

Derinhisse'nin sitesine girdim 48 mio TL değerleme farkı karı beklentisi var. Hangi iştiraklerden dolayı böyle kar olacak bir kırılımı var mı göremedim? Daha önce açıkladı mı bir yerde?

Teşekkürler
    Ağam senin yazılarından sonra ben " Yahu hubvc start up larınin kaç yıl sonraki görebileceği değer artışını zaten fiystlamisiz " dedim hubvc fiyatı 48-49 -50 arası gidip gelirken .Fiyat buralardan 20-30 a düşerse çok üzülürüm diye düşündüm ve sattım bu seviyelerden .

Ama sizin bu yaxilariniza rağmen o günden beri hergun hubvc de yazılar yazıyorsunuz .
    Gerçekten ikimizin durumunda tezatlik var

Hayırlısı olsun herkesin adına .Bana her an ceza gelebilir .

Herkes Allah'a emanet olsun .

3. Agalarim son bir kez daha uyarayım .:Hubvc yi İztar,cemas ,burva gibi operasyon hisseleri ile karşılaştırmayın.

Hubvc 2-3-4 TL'den geldi diye 2-3 TL'lik hisse muamelesi yapmayın.Hubvc içi dopdolu bir şirkettir .

Buradaki hızlı yükselişin sebebi "hubvc nin geleceğinin çok erken fiyatlanmasidir ."

Ben hala hubvc nin geleceğinin çok parlak olduğuna inanıyorum ama dediğim gibi bundan sonra hubvc hisselerinde VURKACCİ yım ...!!!!

Arkamdan önce böyle konuşuyordu,şimdi böyle konuşuyor demeyin.Hubvc ile ilgili düşüncelerim hep aynı .Değişen birşey yok.

4. Hatip aga istediğin alır satarsın senın keyfin senın paran ama senden ricam girdiğin senette fazla gaz verme yazılarına inanıp guvenıp hısse alan arkadaşlar olabılır, bunu balatta görduk Hub da gorduk, daha gecen odaş ta gördük vesaır vesaır al sat önemli değil ama çok fazla gaz vermek doğru değil..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    Buralar değerlenecek
     Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    1.22-23 direnc bolgen var oranın ustunde kapanıs hızandırıyor seni gecen sene boyle bir hareket yapmıstın once 1.40 ardından 1.65 kadar cıkmıstın umutlarım haftaya kaldı
    Buralardan gelmiş
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Herkes birey kimsenin
    Elini Tutmuyoruz
    Ne olur 100 kere düşünün
    Ky cı kardeşlerim.
    Inanın kötü niyetli olarak
    Yazmıyorum
    Kimseye Al sat tut demiyorum
    Ama ne olur dikatli olun
    Dönün topigin en başından
    Okuyun
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

7. Ne olur Topigin başında
    Okuyun .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

8. Samimî söylüyorum
    Ky cı kardeşim
    Ne olur dikkatli ol iyi
    Araştır.
    Birşey demiyorum olumlu
    Veya olumsuz
    Topigin başından tek tek
    Sayfaları okuyun
    Ne olur.
    Herkes bol kazanç.

Sayfa 127/235 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •