Sayfa 129/235 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    fırsatlar bitmez

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben görmedim borsada para
    Kaz*****
    Kaybedeni çok gördüm
    Y.t.d

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kusura bakmayin ama Yuh diyorum çevrenizi doğru secin o zaman. Nasıl kazanan gormediniz hiç

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Kaz*****
    Kaybedeni çok gördüm
    Y.t.d

Ciddi misiniz siz?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Kaz*****
    Kaybedeni çok gördüm
    Y.t.d

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Çok yüksek hayallerim var idi bu hissede ama Kong disco nün yazısı ve çok hızlı yükseliş sonrası bendeki hubvc yatirimciliginin bir ASK a dönüştüğünü gördüm.Bu ASK a sn verip dönemsel FİKRİ EVLİLİGE döndüm.

Günlerdir cezaliydim.Hubvc de hala işlemler yapiyorum .Ama vurkac şeklinde .Hubvc ne zaman 50 TL üzerinde günlük 2 kapanış yapmadiktan sonra hubvc de vurkacciyim.

Buradan Gedik yatırım holding ,Ersin Pamuksuzer ,Gedik menkul değerler ,Erhan Topaç , Hüseyin Murat Vargı ,hubvc calisanlari ,iştirakleri start uplara hepsine teşekkür ediyorum .

Bana özelden hubvc ile ilgili soru sormayın .14.60 dan yüklü girdim ve guzel fiyatlardan sattım.Twitter fenomenlerinin hiçbirini tanımam .

Ben yine alıp satmaya devam edecegim.Hubvc gibi bir hissenin peşini birakmam.

Alan alsın, satan satsin .Ama kimse şundan etkilendim de kar ettim ,zarar ettim demesin .Çocuk musunuz siz ?Elmalı şeker verseler kanacak misiniz?

Ben cezalı iken arkamdan çok atıp tutan olmuş .Bu yüzden yazdım bu yazıyı .Benim keyfim yerinde .Osura Osura okuyorum beni kötüleyen yazıları.

Alyatci Gafur Ağam sana buradan halay gönderiyorum.Bana yine ceza gelir .Ben cezaliyken senin cezan biterse benim bu halayima karşılık ver .

Adana ya gidek mi ?salvarindan giyek mi? kebabından yiyek mi?Hele gardaş gel gidek !

https://youtu.be/t0D0ct7Imtc

Tey,tey teeeeyyy
    Tey, rey ,teeeeeyyy.....

Cezam bitti Hatip Ağam .Voltrani oluşturalım artık

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim son bir kez daha uyarayım .:Hubvc yi İztar,cemas ,burva gibi operasyon hisseleri ile karşılaştırmayın.

Hubvc 2-3-4 TL'den geldi diye 2-3 TL'lik hisse muamelesi yapmayın.Hubvc içi dopdolu bir şirkettir .

Buradaki hızlı yükselişin sebebi "hubvc nin geleceğinin çok erken fiyatlanmasidir ."

Ben hala hubvc nin geleceğinin çok parlak olduğuna inanıyorum ama dediğim gibi bundan sonra hubvc hisselerinde VURKACCİ yım ...!!!!

Arkamdan önce böyle konuşuyordu,şimdi böyle konuşuyor demeyin.Hubvc ile ilgili düşüncelerim hep aynı .Değişen birşey yok.
    Hatip Ağam vurkac bana ters ben alsatci yim

7. Hub, borsa kotundan çıkarılırsa yandım anam ,demeyin sonra..Gedik adamı öttürür..

8. Gene milleti paniğe sürükleyen dallama dolmuş burasıda.
    Ulan almazsınız satmazsiniz, bir boka hayrinizda yok gider birde millete akıl verirsiniz.
    Bokun üstündeki sinek bile bu akıl verenlerden daha faydali.

Sayfa 129/235 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •