Sayfa 137/235 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    14 tlden beri tasidigim Dokta larin bir kısmını bugün 76 ortalama ile sattım.Ama bir miktarla filmin sonuna kadar Dokta da olacagim.Doktaci Günal ben bir dost
    bereketli olsun ama sattıgınıza üzüldüm.

hayırlısı boyledir....

2. 37.00 açılış

3. Hiç kimse kalmasa bile dükkanı sahipsiz bırakmam.
    Alyatçı da buralardaymış.

4.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Hiç kimse kalmasa bile dükkanı sahipsiz bırakmam.
    Alyatçı da buralardaymış.
    Progen Ağam Alyatci deme bana. Alyatci kötü bir yatırımcı idi .Derin YAMAN AĞAM in değerini bilememisti. Ne zaman ki Hatip Ağa yi tanıdım Yamanlarin GAFUR oldum .Ve Derin YAMAN AĞAM i sevdim .

Derin YAMAN AĞAM Allah senden razı olsun .

Bakın Derin YAMAN AĞAM in reysas larında reysas ,rygyo patronu alım yaptı dün.Hani pazarlamacı idi DERIN YAMAN AĞAM?

Işte bunun gibi de Hubvc den ben vazgeçemem.

An itibariyle te 37.50

Nerdesin Hatip Ağam .Uçuyoruz hubvc ile

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Mavideniz hocam tekrar hayrını gör .Bu hisseler sayesinde ky parasını 4 e 5 e katladı .

Son Mayıs ayından beri ky para gördü.

Borsaya can veren ,ky dostu Enver Ağam a saygılarımı sunuyorum.

İşini bilen Enver Ağam in hisselerinde voleyi vurdu.
    Hatip Ağam Enver Menver bilmem ben .Ben Derin YAMAN AĞAM dan başkasını tanımam bu piyasada .Zaten dün dokta yi ovup ,hubvc yi kotuledi durdu Big twitter da .Sonuç ?Övdüğü dokta bugün taban oldu. Kotuledigi hubvc ,rysas ,rygyo tknosa ise maşallah dedirtiyor .

Neymiş hubvc de satış için son sansmis .Hadi oradan balon hisselerin spekulatoru .Orada tek adam gibi hissen var o da klimasan .Gerisi hepsi balon .

6. Hatip Ağam ben geçmişe bakarım .Senin Enver Ağa dediğin adama borsagundem Mübarek kardeşler derdi.Ky nin ocağına ateşler düşürdü bunlar .Borsagundem de geçmişte ky yi yakan kişiler bugün twitter da Derin YAMAN AĞA mal pazarlıyor hubvc ,reysas ,rygyo da diyor .Ky düşmanları bu hisseleri kotuluyorsa bu hisseler bana göre ky dostudur .

Derin YAMAN AĞAM i kotuleyen bir tane haber var mi geçmişte?Yok .Adam 13 ay once twitter a gelmiş .Yazmış bir suru hisse .Herbiri 3 e ,5 e ,10 a ,20 ye hatta iş b 50 ye,iskur 70 e katlamış

En önemlisi de yükseldikten sonra şelale düşüşleri yaşamamış .Yani düzeltmeler olmuş ve bu duzeltmelerde millete satış fırsatı vermiş .

Helal olsun Derin YAMAN AĞAM a .Ky lar olarak bir kez daha teşekkür ediyorum kendisine ve ekibine buradan .

Varolasin Derin YAMAN AĞAM

7. Big trader dün dokta yi ovuyordu .Şimdi yazı yazmış .Dalga geçiyor elinde dokta olanlarla .Yazıklar olsun

Te 38.00

8. 12:55 39.00 dan geçti .

Tey tey teeeeeeyyy.

Nerdesin Hatip AĞAM. ?

Sensiz tadı olmuyor buraların

Sayfa 137/235 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz