Sayfa 144/235 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Yahu gülüyoruz ediyoruz da kızdım şu son hareketine Alyatci kardeşim.Yazik ettin kendine .Diğer hisseleri bilmem ben ama bu hubvc deki hedef fiyatimdan herkes rahatsız oldu .3 haneli astronomik rakamlar yazmıştım 3 yılda .

14.60 tan 10 günde 50 olunca ben main çoğunluğunu satmıştım ama alttan geri aldım.
    Ama bir miktar lotla inşallah 3 haneleri görürüm.

Vaden 3 yıl olsun hubvc de .Sepet yap ki tüm riskin 2-3 hissede olmasın .4-5 hisse iyidir .Tüm hisselerin %300-500 yukselmislerden olmasın.

Egeen,aselsan ,Otokar gibi çok karlı endeks hisseleri de olsun sepetinde

Alyatci kardeşim artık yarından itibaren Yamanlarin GAFUR ol .Moralin yerine gelsin .Olmuyor böyle .

Yarın hubvc 50 TL nin üzerinde kapatırsa VALİ KEBABİ benden Gafuuuuuurrr
    Hatip Ağam yaptım bir cahillik .Artık sepet yapacağım.Gerçi iyi ki full hisse hubvc yapmışım .
    Ama bundan sonra sepet yapacağım.

Hatip Ağam bundan sonra yine Yamanlarin GAFUR uyum.

2. Hatip Ağam sabah sabah yine ekmek yedim Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 den.44.90 alis ,49.14 ortalama li satış .

Senin dediğin gibi artık 50 üzeri kapanış yapmadikca Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 de mal almam.

Borsa hayatimin en cok parasını bu Hubvc den kazandım.
    Hisse 5 lerde iken mal pazarlanıyor diyordum ama bjk takı %100 e yakın vurgunumdan sonra 10.92 den hubvc aldım .Hubvc nin bana gelişi tekrar 5 lere gelmişti .15 .50 lerden satip 12.80 den tekrar aldım.Tekrar yukarıdan satip aşağıdan aldım 3 defa .Ardından en son 12.60 tam aldığım malları 49.40 ortalama ile sattım.Daha sonra 20.56 dan aldığım malları 37 .40 tlden sattim hafta basi .Bugun de 44.90 dan alip 49.14 ortalama ile sattım.

Teşekkürler Hatip Ağam ve Derin YAMAN AĞAM

Teşekkürler hubvc yönetimi

3. sermaye artırımına onay gelmiş,bütün ortaklara hayırlı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam sabah sabah yine ekmek yedim Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 den.44.90 alis ,49.14 ortalama li satış .

Senin dediğin gibi artık 50 üzeri kapanış yapmadikca Bir zamanlar Çukurova Hubvc 2 de mal almam.

Borsa hayatimin en cok parasını bu Hubvc den kazandım.
    Hisse 5 lerde iken mal pazarlanıyor diyordum ama bjk takı %100 e yakın vurgunumdan sonra 10.92 den hubvc aldım .Hubvc nin bana gelişi tekrar 5 lere gelmişti .15 .50 lerden satip 12.80 den tekrar aldım.Tekrar yukarıdan satip aşağıdan aldım 3 defa .Ardından en son 12.60 tam aldığım malları 49.40 ortalama ile sattım.Daha sonra 20.56 dan aldığım malları 37 .40 tlden sattim hafta basi .Bugun de 44.90 dan alip 49.14 ortalama ile sattım.

Teşekkürler Hatip Ağam ve Derin YAMAN AĞAM

Teşekkürler hubvc yönetimi
     Alıntı Originally Posted by başkentli Yazıyı Oku
    sermaye artırımına onay gelmiş,bütün ortaklara hayırlı olsun.
    Hayırlısı olsun Ağam bedellimiz .

Gafur sen de iyi satmissin .50 üzerine atıp orada kalırsa yine alsat yaparsin.Sen artık yine eskisi gibi ALSATCİ olmuşsun.

Ama helal olsun sana.Hubvc den bu alsatlarla 20 kat civarı para kazanmissin.300-400 bin tl vurgun yapabildin mi bari Yamanlarin GAFUR?

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku

Gafur sen de iyi satmissin .50 üzerine atıp orada kalırsa yine alsat yaparsin.Sen artık yine eskisi gibi ALSATCİ olmuşsun.

Ama helal olsun sana.Hubvc den bu alsatlarla 20 kat civarı para kazanmissin.300-400 bin tl vurgun yapabildin mi bari Yamanlarin GAFUR?
    Patron bu yükselişten bende payımı isterim dedi ve bedelliyi patlattı.şimdi gelsin paracıklar kasaya.kasa her zaman kazanır

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Düşük 42.10 yüksek 46.88 şimdi 42.86

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku

Kazandık birşeyler Hatip Ağam. Haklisin 50 üzeri kapanislarda aliciyim.50 tl altı bana uymaz.Düzeltme bitsin.Sabirsizlari tahtaci iyice doksun bakalım .

8. Hubvc nin grafigine bakin daha onceki dususlerde hic bu sekilde bekletme yapmamis bekletme yapmadanda yukselmemiş 👍

Sayfa 144/235 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •