Sayfa 149/235 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu hisse ponzi piyasasına güzel bir örnek, birilerinin canı çok fena yanacak.

Adam 80 milyon kar bekliyormuş oldu kardeş, iyi niyetli beklenti değil gibi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Doğruysa 2018 12. ayında 24 milyon kar yapan şirket 2019 12. ayında 7 milyon kar yapmış

Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Bu hisse ponzi piyasasına güzel bir örnek, birilerinin canı çok fena yanacak.

Adam 80 milyon kar bekliyormuş oldu kardeş, iyi niyetli beklenti değil gibi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bilanço geldi hüsran. Bilanço 6.796.667 geldi. Derinhisse 40.000.000 demişti. Yarın hisse çöker.

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Konsolide gelecek .Bu kar vergi dairesi karı.

Degerlemelerle hubvc konsolide kar beklentim 80 milyon TL . Derin YAMAN AĞAM dan daha yüksek bekliyorum ben.Cunku paymes payımız %9.85 imiş .

Bu arada bende 1 lot bile hubvc yok.48-49 dan vermiştim.Al-satciyim artık Yamanlarin GAFUR gibi Bir zamanlar Çukurova-HUBVC 2 de .Fırsat görürsem alırım tekrar .Ama düşüşün son bulmasını bekliyorum .Elim dolu hubvc alamam istesem de
    80 milyon kar beklerken 6 milyon kar geldi .

Hayaller Van Persie gerçekler tam tersi .

Hubvc Gafuuuuuurrr u zengin etti .Olan bu .Herkes dağılsın ,geçmiş olsun hepimize

Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku

Hubvc Gafuuuuuurrr u zengin etti .Olan bu .Herkes dağılsın ,geçmiş olsun hepimize
    Nasıl oldu bu iş. Yarın % 20 (31.68) ile açar.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku

3 adet 100.000k gayme para koyup 2 milyon yapanların parası kadar kar ,dağıt dağıt bitmez

7. Degerlemeler piyasa şartlarına göre yansitilmamis.Paymes in değeri çok komik degerlemede .

Ama ben ne dersem diyeyim piyasa konsolde gelen yıllık 6 milyon kar a bakar .Tam bir fiyasko bilanço .

Hepimize geçmiş olsun cumleten .Ponzicilere ,ayilara ,meselere ,big trader Lara gün doğdu.Gun onların günü artık.Aylardir onlar üzüldü her gün şimdi de biraz onlar gülsün.

Filler tepisirken biz çimenler altta ezilmeyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Degerlemeler piyasa şartlarına göre yansitilmamis.Paymes in değeri çok komik degerlemede .

Ama ben ne dersem diyeyim piyasa konsolde gelen yıllık 6 milyon kar a bakar .Tam bir fiyasko bilanço .

Hepimize geçmiş olsun cumleten .Ponzicilere ,ayilara ,meselere ,big trader Lara gün doğdu.Gun onların günü artık.Aylardir onlar üzüldü her gün şimdi de biraz onlar gülsün.

Filler tepisirken biz çimenler altta ezilmeyelim.
    Hatip Ağam benim bilanço yorumum şu; "Piston aşağı "
    https://youtu.be/QrXMNq9e-BQ

Sayfa 149/235 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •