Sayfa 162/235 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. haklisin.isteyen istediğini yapar.

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ağam ben de yatırımcı idim Hubvc de.Ama artık alsat cuyum.Bak bugün Derin Hocam ne yazdı? Yukaridan satip aşağıdan alacaksın dedi.Ama yatirum tavsiyesi degil bu .Yani 45-50 arası anlayacaksın satacaksın.Dipteyken de alıyorum .32 -50 arası alım yapmiyorum artık .

Yazdıklarım kendi düşüncem .Tavsiye değil.Carpilirsiniz
    Bana yine alım fırsatı çıktı .Hubvc ye brüt takas gelmiş .30 aşağısına gelmeden almam.

3. Fener de Bir defa devre kesti brüt takas gelmedi bu da bir defa devre kesti buna brüt takas geldi neye göre brüt takas kararı alınıyor anlamış değil mi

4. Bence Specte beklemiyordu brüt takas kararını

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bana yine alım fırsatı çıktı .Hubvc ye brüt takas gelmiş .30 aşağısına gelmeden almam.
    Bulaşma Gafuuuuuurrr ,birak artık Derin YAMAN in peşini .Gedik mal boisaltti bugün hubvc de yine .Teknosada patron bayan Sabancı mal satıyor Ak uzerinden.Reysas ta da zaten yabancı fon mal satıyor .

Kazanacağını kazandın .Bırak bunların peşini .Adamlar da kazansın biraz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,067
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bulaşma Gafuuuuuurrr ,birak artık Derin YAMAN in peşini .Gedik mal boisaltti bugün hubvc de yine .Teknosada patron bayan Sabancı mal satıyor Ak uzerinden.Reysas ta da zaten yabancı fon mal satıyor .

Kazanacağını kazandın .Bırak bunların peşini .Adamlar da kazansın biraz
    artık tek top koşturacağı hisse yünsa kaldı onu da 21 e çekerse şaşırmam
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    artık tek top koşturacağı hisse yünsa kaldı onu da 21 e çekerse şaşırmam
    Yunsada patron hisse satmaz bence .Daha yeni aldı şirketi.Yeni bebekler bekliyorum ben .Eski bebekler ky hissesi oldu artık.

Fragmandan güzel kazandık.Yeni filimleri bekliyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hubvc de patron satışlarından sonra reysas ta yabancı fon satışları başladı .Şimdi de teknosada Patron Dilek Sabancı yüklü mal satmış .

Satışa mi geldik yoksa diye düşünmeye başladım .
    Gedik ten bugün 358 bin lot satış yapılmış .Vay be MV tekrar satışlara mi başladı? % 25 ten de mi aşağı düşecek hisseleri yoksa?

Yoksa yüzyılın pazarlamacisi miydi bu Derin YAMAN?????

Sayfa 162/235 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •