Sayfa 163/235 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yanlış mı hatırlıyorum arkadaşlar, Gedik bedelliye katılmayacaktı. Yani tek patron MV , bunun normal bir satış olarak görülmesi gerekmez mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Moyal Yazıyı Oku
    Yanlış mı hatırlıyorum arkadaşlar, Gedik bedelliye katılmayacaktı. Yani tek patron MV , bunun normal bir satış olarak görülmesi gerekmez mi?
    Gedik ten başka birilerinin de satışı olabilir.Yani ky satışı olabilir .Kap açıklaması gelmeden patron yani MV HOLDİNG mal sattı diyemezsiniz .

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Gedik ten bugün 358 bin lot satış yapılmış .Vay be MV tekrar satışlara mi başladı? % 25 ten de mi aşağı düşecek hisseleri yoksa?

Yoksa yüzyılın pazarlamacisi miydi bu Derin YAMAN?????
    Derin YAMAN 3 tllerden beri hubvc demiş .Böyle pazarlama mi olur ayıp Gafuuuuuurrr.

Nankörlük etme .Deli para kazandın bu hubvc den.Derin YAMAN katalizör oldu bu yükselişte.Yat kalk Derin YAMAN a dua et .

4.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Gedik ten bugün 358 bin lot satış yapılmış .Vay be MV tekrar satışlara mi başladı? % 25 ten de mi aşağı düşecek hisseleri yoksa?

Yoksa yüzyılın pazarlamacisi miydi bu Derin YAMAN?????

%25 altına düşmemesi lazım yoksa girişim sermayesi yatırım ortaklığı tebliğine aykırı olur.

ğ) Kurucu veya mevcut ortaklardan en az birisinin lider sermayedar olması

MADDE 7 – (1) Lider sermayedar, halka arz sonrasındaki pay edinimleri hariç olmak üzere, ortaklıkta imtiyazlı pay bulunmaması halinde tek başına veya bir araya gelmek suretiyle yönetim kontrolünü sağlayan paylara sahip olan, ortaklıkta imtiyazlı pay bulunması halinde ise, tek başına veya biraraya gelmek suretiyle yönetim kontrolü sağlayan imtiyazlı payların çoğunluğu dahil olmak üzere, sermayenin asgari %25’i oranındaki paylara sahip olan ortak ya da ortaklardır.

5.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    %25 altına düşmemesi lazım yoksa girişim sermayesi yatırım ortaklığı tebliğine aykırı olur.

ğ) Kurucu veya mevcut ortaklardan en az birisinin lider sermayedar olması

MADDE 7 – (1) Lider sermayedar, halka arz sonrasındaki pay edinimleri hariç olmak üzere, ortaklıkta imtiyazlı pay bulunmaması halinde tek başına veya bir araya gelmek suretiyle yönetim kontrolünü sağlayan paylara sahip olan, ortaklıkta imtiyazlı pay bulunması halinde ise, tek başına veya biraraya gelmek suretiyle yönetim kontrolü sağlayan imtiyazlı payların çoğunluğu dahil olmak üzere, sermayenin asgari %25’i oranındaki paylara sahip olan ortak ya da ortaklardır.
    Gedikten ky sattı o zaman .En azından MV HOLDİNG satışı değildir.

6. Hayret sanki brüt takas yokmuş gibi davrandı 36.08 i gördü

7. Yüksek 36.10 düşük 33.58 şimdi 34.74

8. Tknsa daki bayan derin beye 5 Köşk hediye etmesi lazım 1.80 lik hisseyi 8 -9 dan satmasına sebebiyet verdiği için

Sayfa 163/235 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •