Sayfa 168/235 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. https://m.borsagundem.com/haber/tekn...der-mi/1472650

Ben psikolojisi yerinde olmayan delinin birisiyim.Ama haberin altındaki benim bin katı ağırlıkta küfür edenlerin yorumlarını okuyun.Twitter da Derin YAMAN i eleştirenler ,ocağı sonenler küfür ettiğinde engellendiği için bu bayanların yorumlarını okuyamiyorsunuz .Alin okuyun .Hissenette mal pazarlanmaz ,herkes istediğini küfür olmadan yazabilir .

Aydinlanin DERIN YAMAN mağdurları .Aklınızı başınıza alin .

2. Sn Alyatcı kandil mumu gibisiniz...

İnsanın bir çizgisi olur bir duruşu olur ...

Bu sayfada birkaç ay öncede aynı şeyleri söylüyordunuz sonra derine söylemedik yapmadık güzelleme yapmadınız şimdi ise adamın ne dolandırıcılığı kaldı ne ponziliği !

Edep ya hu edep !!!

Ayrıca derinden etkilenlere onun takipçilerine onun listesinde olan hisselerde bulunanlara keriz demeniz aslında sizin nasıl bir noktada olduğunuzun bir göstergesi ...

Burada derin ve listesindeki şirketlere güzellemeler yaparken de bana samimiyetsiz ve çizgisiz geliyordunuz şimdi de...

Neyse ...

Hissenet Kamuoyu her yorumcu ve katılımcının notunu layıkıyla verebilecek donanıma sahiptir diye düşünüyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by Besledi Yazıyı Oku
    Başkan noldu en basa döndün yine degisimin sebebi ne bizlede paylaş iyi geceler

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Oh be sesimi duyan biri oldu .
    Bu yeter de artar bana

4.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sn Alyatcı kandil mumu gibisiniz...

Bu sayfada birkaç ay öncede aynı şeyleri söylüyordunuz sonra derine söylemedik yapmadık güzelleme yapmadınız şimdi ise adamın ne dolandırıcılığı kaldı ne ponziliği !

Edep ya hu edep !!!

Ayrıca derinden etkilenlere onun takipçilerine onun listesinde olan hisselerde bulunanlara keriz demeniz aslında sizin nasıl bir noktada olduğunuzun bir göstergesi ...

Burada derin ve listesindeki şirketlere güzellemeler yaparken de bana samimiyetsiz ve çizgisiz geliyordunuz şimdi de...

Neyse ...

Hissenet Kamuoyu her yorumcu ve katılımcının notunu layıkıyla verebilecek donanıma sahiptir diye düşünüyorum...
    Iyi hocam.Birbirini severek evlenenler,kaçarak evlenenler bosanmasinlar hiç.!Takım mi tutuyoruz .
    Göz göre göre herşey ortada .Şirketler hisse satiyor ,biz ky lara ise yere göğe sigdirilamayarak tavsiye ediliyor .
    Kimse keriz değil ,bu ülke de TOSUNCUK mağdurlarına ben keriz demem uyanık lar derim.
    Bu ülkede TOSUNCUKLAR bitmez hiçbir zaman ,yeter ki uyanık lar olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Sn Alyatcı kandil mumu gibisiniz...

Edep ya hu edep !!!

Neyse ...

Hocam önceden pazarlamacı dedim .Hisseler yükselince "Yahu ky nin duasını alıyor dedim.Ben de kazandım bu arada.Ben de dua ettim.Yani adamı sevdik ulan delicesine ..Ama daha sonra evimize patronların hisselerini getirdiğini gördüm.Evimizde patronların lotlarini görünce "Koskoca patronlar bu hisseleri satiyor da biz miyiz akıllı olan?Niye alalım bu lotlari" dedim.
    Evliliğimiz catirdadi. Bize haram lokma yedirmissin bunca zamandır ,artık yeter" dedim.
    Bosadim lanet ederek Ağam ,ne yapaydim ?Oldurse miydim?

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hocam önceden pazarlamacı dedim .Hisseler yükselince "Yahu ky nin duasını alıyor dedim.Ben de kazandım bu arada.Ben de dua ettim.Yani adamı sevdik ulan delicesine ..Ama daha sonra evimize patronların hisselerini getirdiğini gördüm.Evimizde patronların lotlarini görünce "Koskoca patronlar bu hisseleri satiyor da biz miyiz akıllı olan?Niye alalım bu lotlari" dedim.
    Evliliğimiz catirdadi. Bize haram lokma yedirmissin bunca zamandır ,artık yeter" dedim.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    yeni bir hisse söyleyecekmiş...

8. Yahu DARDANEL i parlatmak icin "Cin de halk gida stoguna başladı ,dardanel e yarar bu" diyen biri lojistik sektörünün corona virusundan dolayi durma noktasına geldiğini yazmaz mi bir kere?Reysas lojustige zarar gelir diye mi?

Sayfa 168/235 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •