Sayfa 169/235 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aylardır e-ticaret ,lojistik diyen biri du haberi atlayabilir mi?
    https://www.google.com/amp/s/www.mil...azaldi-6151386

Hani biz zannediyorduk ki Çinliler reysas i alacak ,ortak olacAk falan filan .

CORONA virüs dünya ekonomisinin büyümesini %1 dusurebilir diyor bütün Abd li uzmanlar .CORONA virüsle bu twitter hesabı resmen dalga geçiyor .Yeter ki borsa veya hisseleri bir gün yukselsin.Hemen kendine bir pay çıkarıyor .Hisseler cakilinca ya hasta oluyor ya da "Arkadaşlar bugün sehidimiz var hisse konuşmayın."

Yahu 2 gün önce yine sehidimiz vardı ,bir de Van depreminde ölen vatandaşlarımız vardı "Allah rahmet eylesin" ama o gün hisseleri yükseldiği için gün boyu paradan hisselerden yazdı durdu.Ben "Hocam bugün sehitlerimiz var .Sehitlerimiz olduğu gün yazmiyorduk " dedim engelledi beni .

2.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    yeni bir hisse söyleyecekmiş...
    Söyleyemez artık,gerçi söyler belli olmaz .Mağdurların tepkisini çeker.Fragmanda zararda olan binlerce yatırımcı var .5 yıllık alınmış bu hisseler

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Söyleyemez artık,gerçi söyler belli olmaz .Mağdurların tepkisini çeker.Fragmanda zararda olan binlerce yatırımcı var .5 yıllık alınmış bu hisseler
    kımse 5 yıl tutmaz.....

ben sadık yatırımcıyım dıyen kımse tutmaz...................yukardan almadıysa.

4. Herkes istediğini alır istediğini satar.Bana da bu gece ceza gelir .Ama bir ihtimal ceza gelmez.Cunku kufur etmefim kimseye .

Bu arada coronavirus inşallah ülkemize gelmez.Iran da var .Avrupa ya ulaşmış .Bizim Türkiye de görülmesi en meselesi .Bu yüzden herkes dikkatli olsun.Dunya ekonomisini etkilediği kesin.Hele ki bizde de olursa çok kötü olur .Bizim borsamiz cok kötü etkilenir kısa vadeli olarak.Şok düşüşler olabilir .

5.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    kımse 5 yıl tutmaz.....

ben sadık yatırımcıyım dıyen kımse tutmaz...................yukardan almadıysa.
    Tutar AĞAM tutar .Yukaridan alanlar tutuyor .Benim gibi zarardayim kol kesen az olur .Ben bu forumlarda yıllardır ne yatırımcılar gördüm.Adam zararda 6-7-12 yıldır zararda olduğu hisseyi taşıyan.Şimdi yukaridan hubvc ,reysaslar ve teknosa alanlar inşallah yakin zamanda kara gecerler .Insallah ben yanilirim.

6.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Herkes istediğini alır istediğini satar.Bana da bu gece ceza gelir .Ama bir ihtimal ceza gelmez.Cunku kufur etmefim kimseye .

Bu arada coronavirus inşallah ülkemize gelmez.Iran da var .Avrupa ya ulaşmış .Bizim Türkiye de görülmesi en meselesi .Bu yüzden herkes dikkatli olsun.Dunya ekonomisini etkilediği kesin.Hele ki bizde de olursa çok kötü olur .Bizim borsamiz cok kötü etkilenir kısa vadeli olarak.Şok düşüşler olabilir .
    sizde bu konuyu kapatın kımseyi etkilemeyin millet ıyı para kazandı

yüzüne konuşmadıgınızı arkasından konuşmayın ben memnunum kımsye zararı yok........

herkes okuyor............

7. corona fiyatlandı zaten %5-6 aşşagğıdayız corona sebebiyle şok düşüş vs olmaz etkilenirmi etkilenir ama şok düşüş olmaz.

8.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    sizde bu konuyu kapatın kımseyi etkilemeyin millet ıyı para kazandı

yüzüne konuşmadıgınızı arkasından konuşmayın ben memnunum kımsye zararı yok........

herkes okuyor............
    Kaybedenler daha fazla oluncaya kadar PONZİ devam eder .Yeni alıcılar SATICILAR i karşılayamaz olduğu anda PONZI SAADET ZINCIRI kopar .

Altın kural;YENI ALICILAR ,karını REALIZE EDEN KAR COŞKUSU içindeki MUTLU SATICILAR in satışlarını karşılayamaz duruma geldiğinde PONZI SAADET ZINCIRI KOPAR .

Benden bu kadar .Son sözlerim bunlar .Sayın hissenet yönetimi bana sürekli men cezası ver ama bu son yazılarımı silme .

Herkese elveda
    https://youtu.be/QK6_1iPmdtA

Sayfa 169/235 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •