Sayfa 170/235 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Tutar AĞAM tutar .Yukaridan alanlar tutuyor .Benim gibi zarardayim kol kesen az olur .Ben bu forumlarda yıllardır ne yatırımcılar gördüm.Adam zararda 6-7-12 yıldır zararda olduğu hisseyi taşıyan.Şimdi yukaridan hubvc ,reysaslar ve teknosa alanlar inşallah yakin zamanda kara gecerler .Insallah ben yanilirim.
    sen kacdan aldın da zarar ettin

bir kere senin gibi araştırmacı adam nasıl zarar eder

borsa gündem takip ediyorsan çok büyük hata sırf yalan haber.

selametle gidiniz.....

2.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku

selametle gidiniz.....
    Yazı yanlış çıkmış .Ben "Benim gibi zarardeyken kol kesen " yazdım.Bu hisseden zarar etmedim ,zararda da değilim.Çok kar ettim bu hisseden .Genel manada zarardeyken kol kesen birisiyim dedim

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kaybedenler daha fazla oluncaya kadar PONZİ devam eder .Yeni alıcılar SATICILAR i karşılayamaz olduğu anda PONZI SAADET ZINCIRI kopar .

Altın kural;YENI ALICILAR ,karını REALIZE EDEN KAR COŞKUSU içindeki MUTLU SATICILAR in satışlarını karşılayamaz duruma geldiğinde PONZI SAADET ZINCIRI KOPAR .

Benden bu kadar .Son sözlerim bunlar .Sayın hissenet yönetimi bana sürekli men cezası ver ama bu son yazılarımı silme .

Herkese elveda
    https://youtu.be/QK6_1iPmdtA
    Alyatci alem adamsın. Biraz tutarsızlık var ama soylediklerinin %90 ni doğru.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku

selametle gidiniz.....
    Hocam kap haberlerini okumuyor musun? Hubvc ,Reysas,teknosa kap haberlerini okumuyor musun?Patronların ,yabancı fonların hisse satış haberleri kapta olduğu gibi duruyor .

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yazı yanlış çıkmış .Ben "Benim gibi zarardeyken kol kesen " yazdım.Bu hisseden zarar etmedim ,zararda da değilim.Çok kar ettim bu hisseden .Genel manada zarardeyken kol kesen birisiyim dedim
    50 ustunde tutunsun gene alırsınız ..........

adam 2,50 idi söyledi ama ben twtırda sonradan gördüm rysas 60 krdu

oylum 1,50 idi ben aldım hala oylum var

saadet zinciri oldugunu sanmıyorum borsa artık başka yerden yönetiliyor.......

bunlar normal ben yüz yüze susurluk da da konya dada bir bir görüştüm kesinlik le böyle bir şey olduguna inanmıyorum

bunları tartişacak değilim insan oglu çiğ süt emmiştir.

ama ben önderin böyle bir şeyin için de oldugunu sanmıyorum vebal almak istemem

saygılar.

6. Ciftlikbank Saadet zinciri kurucusu TOSUNCUK Mehmet Aydın oz dayisini bile dolandirmisti haberlerde hala yazılı duruyor .Bircok iş ortağı birbirini ,baba oğlunu oğul babasini dolandırdığı bir dünya da ben dahil kimseye güvenmeyin.

Her koyun kendi bacağından asılır. Sayın hissenet yönetimi bas artık cezayı bana .

7. Baska yerden derken nerden yönetiliyor?
     Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    50 ustunde tutunsun gene alırsınız ..........

adam 2,50 idi söyledi ama ben twtırda sonradan gördüm rysas 60 krdu

oylum 1,50 idi ben aldım hala oylum var

saadet zinciri oldugunu sanmıyorum borsa artık başka yerden yönetiliyor.......

bunlar normal ben yüz yüze susurluk da da konya dada bir bir görüştüm kesinlik le böyle bir şey olduguna inanmıyorum

bunları tartişacak değilim insan oglu çiğ süt emmiştir.

ama ben önderin böyle bir şeyin için de oldugunu sanmıyorum vebal almak istemem

saygılar.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. her görüşe saygılıyım ama senin iyi niyetli olmadığından eminim,saygıyı haketmiyorsun. bu kağıda yatırım yapan insanların büyük kısmı bugun yarın buyuk karlar bekleyen insanlar değil gelecege yönelik yatırımların iyi olacağını düşünen insanlar ha gir çık yapan voleyi vurayım cıkayım mantığında da insan çoktur haliyle problem değil ama ponzi demek saçma neden saçma işlem hacmi defalarca takla attırmış kağıda ponzi kağıtta bu kadar işlem hacmi olurmu saçma sapan konusuyosun

Sayfa 170/235 İlkİlk ... 70120160168169170171172180220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •