Sayfa 172/235 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yenı pay alma haklarının (ruchan hakkının) kullanımında bır payın nomınal degerı 1 tl olup, 1 tl uzerınden satısa sunulacaktır.

Yenı pay alma haklarını kullanmak ısteyen ortaklarımız yatırım hesaplarının bulundugu aracı kurumlara basvurarak yenı pay alma bedellerını yatıracaklardır. Pay bedellerı turk ekonomı bankası a.s., levent carsı subesı nezdınde munhasıran bu sermaye artırımında kullanılmak uzere acılan tr17 0003 2000 0000 0074 7864 21 ıban no``lu `ozel` hesaba aktarılmak uzere tam ve nakıt olarak aracı kurumlar nezdındekı yatırım hesaplarına yatırılacaktır.

2. kapta pay alim tarihi 28 sbat 9 mart olarak gozukmektedir

3. Ortadaki karışıklığın giderilmesi adina bilmeyenler icin örneklemeli aciklama yapacagim..

Benim kurum yapı kredi.
    Telefon açıyorsunuz kurumunuza,
    Bedelliye katilmak istediğinizi söylüyorsunuz.
    Yapı Kredi 3 marttan itibaren dedi bana.
    Arayip hesabinizdaki paradan islem yaptirarak talimat verip bedelliye elinizdeki hisse sayisinin yarısına kadar 1 TL den alabiliyorsunuz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Aranıza yeni katıldım umarım ayağım uğurlu gelir.

5.  Alıntı Originally Posted by LORDTRADER Yazıyı Oku
    Ortadaki karışıklığın giderilmesi adina bilmeyenler icin örneklemeli aciklama yapacagim..

Benim kurum yapı kredi.
    Telefon açıyorsunuz kurumunuza,
    Bedelliye katilmak istediğinizi söylüyorsunuz.
    Yapı Kredi 3 marttan itibaren dedi bana.
    Arayip hesabinizdaki paradan islem yaptirarak talimat verip bedelliye elinizdeki hisse sayisinin yarısına kadar 1 TL den alabiliyorsunuz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir
    benim kurumum da oyak yatirim, sabah aradim bedelliye katilacagimi ilettim su anda bedelli islemim tamamlanmis gozukuyor

6. Öncelikle tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hubvc dünkü kapanış 34.20 şimdi 26.74+11.81(rüçhan fiyatı)= 38.55 e denk gelir düne göre

7. ektra bedelliye katılım sağlamak için hubvcR lerden almak gerekli galiba. bu fiyatlardan almak karlı değil mi?

8.  Alıntı Originally Posted by escesc Yazıyı Oku
    ektra bedelliye katılım sağlamak için hubvcR lerden almak gerekli galiba. bu fiyatlardan almak karlı değil mi?
    HUBVCR fiyatı = HUBVC fiyatı *0,5 - 0,5 TL olmalı. Örneğin HUBVC 26.12 TL kapanış fiyatından hesaplarsak :

26.12 *0.5 - 0.5 = 12.56 TL olmalı. HUBVCR kapanış fiyatı ise 12.20 TL. Demek ki bu fiyatlardan HUBVCR daha avantajlı.

Syg.

Sayfa 172/235 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •