Sayfa 188/235 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Günlük düşük 18.55 yüksek 20.12 kapanış 20.08

2. Niye burda kımse yazmıyor? Nerde buranın ustadları?

3. Sayın borsa buralarda mısın? Kısa Bı degerlendırme rica etsek mumkunmu

4. 19 ile 20 arası mekik dokuyor. Aşağıda düşmek yukarı da çıkmak istemiyor. Tahta yapıcı neye karar verir birlikte göreceğiz. ( günlük düşük 19.29 yüksek 20.32 kapanış 19.76)

İşlem miktarı tarihi rekorda A1 ne yapacak

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Kendi sattı ve kendi aldı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Bu hisseyi çok popüler zannediyordum, ama anlaşılan farklı mecralarda...
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Bu hisseyi çok popüler zannediyordum, ama anlaşılan farklı mecralarda...
    Bu hisseyi birli fiyatlardayken alıp satıyordum ama şuanda korkudan bir lot bile alamıyorum heran elimde patlayacak diye.birileri hisseyi sürü psikolojisiyle yukarı sürdü elli kata kadar yükseldi.(tabi patronda fırsatı kaçırmadı belkide anlaşmalı yapıldı) milyon milyon sattıbence iyi de yaptı elin Hintlisi alıp sermayemizi götüreceğine en azından milli servetimiz yutiçinde kalmış olur.Eğer düşmezse yıllarca bu fiyatlarda gezinebilir bu fiyatları sindirebilmesi için .bütün bunlar altı ay gibi kısa sürede oldu.millet on yıl sonra fiyatlardan aldı kenara koyduşimdi evimi on kat yukardan satmak istesem acaba satabilirmiyim alıcıyı ikna edebilmek için türlü senaryolar üretsem mesela evimin önünden tramway geçebilir, yada evimim önünden kanal açılabilir belki göl yapılabilir evim göl manzaralı olabilir gibi bu şekilde evimi on katı fiyata alacak birilerini bulabilirmiyim

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 188/235 İlkİlk ... 88138178186187188189190198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •