Sayfa 189/235 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bugün bende aranıza katıldım. Hayırlı olsun. Uğurlu gelirim inşallah

2. Burası çok sessiz. Arkadaşlar fikir paylaşımı yapalım. Boş durmasın buralar, yarın değerlenecek.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Söylediklerim beni bağlar.

3. Düşse düşmüyor, çıksa çıkmıyor.. Çakmağı çakacak bir el lazım tekrardan.. 50 liraya çıktığı zaman ki derin meseleden daha çok haber beklentisi var.. bir kıvılcım yeter.. antikor önemli...

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. #hubvc
    https://t.co/XBlkLtpRwG Özellikle 19.dakikasini izleyin. Genzbio kurucusunun kendi ağzından...

5. https://m.aksam.com.tr/amp/ekonomi/m...mpression=true

Güzel haberler peşpeşe geliyor.. Rta ile hareket edecek gibi..

6.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    https://m.aksam.com.tr/amp/ekonomi/m...mpression=true

Güzel haberler peşpeşe geliyor.. Rta ile hareket edecek gibi..

Hedef fiyat ne borsaazmani kardeşim, bu kagidi bugün takip ettm insanlar küsmüş buna barışması için kap lazim sence

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Düşse düşmüyor, çıksa çıkmıyor.. Çakmağı çakacak bir el lazım tekrardan.. 50 liraya çıktığı zaman ki derin meseleden daha çok haber beklentisi var.. bir kıvılcım yeter.. antikor önemli...

Oooooo, burada mısınız siz? Ben de hoş buldum

Antikor testi Umut Bey'in sunumda dediği gibi gerçek bir "game changer". Üstelik bu testlerin en önemli handikapı olan düşük doğruluk derecesini arttırdıklarını söylüyor. Keşke RTA da bulaşmış olsaydı. Gerçi birlikte çalışma planları var, ama ne derece etkisi olur bilinmez. Ben de işi şansa bırakmayayım dedim, sizin dün akşamki paylaşımınızdan sonra, buraya da daldım bugün.

Bence al-satçı değilseniz arkanıza yaslanın, rahat olun. (Şahsi fikrim tabii)
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8. Hedef fiyat gelişmeler ile alakalı. 2 liradan 33 lirayı görmüş kağıt.. girişim sermayesi olduğu için iştirakleri kar edecek veya iştirak satışı ile kar edecek. Değişik işler..derinhisse nin büyük buluşu...
     Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Hedef fiyat ne borsaazmani kardeşim, bu kagidi bugün takip ettm insanlar küsmüş buna barışması için kap lazim sence

Sayfa 189/235 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •