Sayfa 196/235 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Düşerek geçiyoruz o bizden daha hizli düşüyor
    Cuma gününü takip etmedin galiba. Efsane geri dönüyor

Ama umarım burası da umulanı verir.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. HUBVC rüyalarıma bile girdin. Son dönemde hiç bir hisse bu kadar bekletmemisti beni. İnşallah beklediğimize değer
    Not: Benim yazdıklarımı dikkate almayın zarar edebilirsiniz. Asla YTD.

Aylık takas .bol kazançlar..

4. https://www.youtube.com/watch?v=Sc4ojnTXAJY

Bakan Varank'ın açıklamasına göre spek'in mal toplaması için daha bir ay var görünüyor. Yani büyük ihtimalle bir süre daha yataydayız.

Bakan, linkteki konuşmasında dk 3,20'den itibaren, yeni tip tanı kiti kitinin virüse benzer zararsızlarla çalışan prototipinin geliştirildiğini, bu ay içerisinde Tübitak'a getirilerek virüsle test yapılacağını açıkladı. Olursa, çok yenilikçi bir test tipi olduğundan, pazar başarısı yüksek olur. Ama başlangıçta yazdığım gibi, bugün-yarın olacak bir iş gibi görünmüyor.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=Sc4ojnTXAJY

Bakan Varank'ın açıklamasına göre spek'in mal toplaması için daha bir ay var görünüyor. Yani büyük ihtimalle bir süre daha yataydayız.

Bakan, linkteki konuşmasında dk 3,20'den itibaren, yeni tip tanı kiti kitinin virüse benzer zararsızlarla çalışan prototipinin geliştirildiğini, bu ay içerisinde Tübitak'a getirilerek virüsle test yapılacağını açıkladı. Olursa, çok yenilikçi bir test tipi olduğundan, pazar başarısı yüksek olur. Ama başlangıçta yazdığım gibi, bugün-yarın olacak bir iş gibi görünmüyor.
    Düzeltme:

Burada bahsedilen nanoteknoloji yöntemiyle yapılacak tanı kiti Bilkent Üniversitesinin projesiymiş. GENZ ile ilgili bir şey yok.

6. BiyoGENZ Bilkent Cyberkent'te bulunan bir firma.Bilkent Üniversitesi demekle onu kastediyor olmasınlar?YTD

7.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    BiyoGENZ Bilkent Cyberkent'te bulunan bir firma.Bilkent Üniversitesi demekle onu kastediyor olmasınlar?YTD
    Yok, sanıyorum hayır. Tübitak sunumunu tekrar izledim. Bilkent Üniversitesinden bir uzmanın takdiminde bundan bahsediliyordu. Dr Selim HANAY'ın takdimi. Dakika 3:30'da izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=-z7kZn8cnOo&t=1900s

8. Evlilik vaadiyle kandirilmiş gibi hissediyorum kendimi

Sayfa 196/235 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •