Sayfa 201/235 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bu grafik burada dursun, bakalım ne göreceğiz?
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku

Bu grafik burada dursun, bakalım ne göreceğiz?
    Sayın amateur çoktandır yorumlarınızı okuyorum size göre hedef 36 mı saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by alos1818 Yazıyı Oku
    Sayın amateur çoktandır yorumlarınızı okuyorum size göre hedef 36 mı saygılar
    Öyle görünüyor, ama şu sıralar beklenen KAP açıklamasına kadar çalkantılı geçebilir.

Bu arada bunun sadece şahsi görüşüm olduğunu hatırlatırım. Gelişmelere, seans içindeki hareketlere, işlem hacimlerine, alıcı-satıcılara, açıklamalara vs. bakarak herkesin kendisine hedef çizmesinde yarar var.

Hepimize bol kazançlar inşallah.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor, ama şu sıralar beklenen KAP açıklamasına kadar çalkantılı geçebilir.

Bu arada bunun sadece şahsi görüşüm olduğunu hatırlatırım. Gelişmelere, seans içindeki hareketlere, işlem hacimlerine, alıcı-satıcılara, açıklamalara vs. bakarak herkesin kendisine hedef çizmesinde yarar var.

Hepimize bol kazançlar inşallah.
    Sayın ameteur bugün için bir yorum rica etsem

5. Bugün sabah - de actı sabrettim 22,70 den speğin eline verdim lotlarin yarisini gittim pkart aldım ordada verdim speğin eline sonra 22,40 da kalan yarısıyla birdaha Hub alayım dedim çekirge misali 3.yemedi , lotların yarisi hubda kalıcak kalan yarisiyla al sat a devam 1 aydir düdüklendik az da biz düdükleyek demi yatirim tavsiyesi değildir

6. Ben bu satıları yazarken şirket kap atmiş allahtan yarısını bırakmışım hahahahaha hub cok şey öğrettin bize

17.06.2020 tarihinde bugün, Şirketimizin sermayesinin %5,33'ne sahip olduğu, iştirakimiz The Meditation Company GMBH ("Meditasyon") hakkında bir internet sitesinde "Meditopia, 60 milyon dolar değerleme ile yeni yatırım turunu tamamlamaya hazırlanıyor." şeklinde haber yayımlanmıştır. İştirakimiz yeni bir yatırım alma hususunda görüşmeler yürütmekte olup, Şirketimiz tarafından gelişmelere göre Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklama yapılacaktır.

7. Bence beklenmesi gereken bir durumdu. KAP açıklaması gelene kadar bu tür hareketler devam edebilir. Bugün 7.250 bin hisse el değiştirdi. 22 TL'nin altında sınırlı sayıda işlem oldu. Daha ziyade bunun üzerinde işlem oldu. Satıcılar çoğunluktaydı ve çoğunluğu KY'dir. Yani büyükler devrede ve bugün oldukça iyi mal topladılar. Daha aşağıda satıcı bulamayacakları anlaşıldığına göre, önümüzdeki günlerde yön yukarı olur diye düşünüyorum. Büyükler yeterince mal oplamışsa ya da toplayınca da daha sert hareketlerle yukarıya çekebilirler.

Naçizane görüşüm böyle. Bol kazançlar.

8. piyasa fiyatindan girdim alış için tavandan vermese bari 1 aydir bekleyip tam al sat yaparken yarısını kaptırdık
    400k zarar etti diye reklam ettiler hub u şimdi 22milyon civarisadece 1 iştirağindan payi olucak yatirim tavsiyesi değildir.

Sayfa 201/235 İlkİlk ... 101151191199200201202203211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •