Sayfa 202/235 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    piyasa fiyatindan girdim alış için tavandan vermese bari 1 aydir bekleyip tam al sat yaparken yarısını kaptırdık
    400k zarar etti diye reklam ettiler hub u şimdi 22milyon civarisadece 1 iştirağindan payi olucak yatirim tavsiyesi değildir.
    Piyasa fiyatı çok tehlikeli. Ben bir defa yaptım o hatayı: GOODY'nin 5.32 TL ile 7-8 ay boyunca en yüksek fiyat olarak kayıtlara geçen işlemi bana kastırdıklarıydı. O gün 5'in altında kapattı. Bir daha o seviyeleri ancak bu hafta gördü.

Ayrıca, hangi iştirakten 22 milyon? KAP açıklaması olan Şirketin sadece %5'ine ortak???
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. Bu daha HUB'ın ilk golü.Daha atılacak çok golleri olacak.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Piyasa fiyatı çok tehlikeli. Ben bir defa yaptım o hatayı: GOODY'nin 5.32 TL ile 7-8 ay boyunca en yüksek fiyat olarak kayıtlara geçen işlemi bana kastırdıklarıydı. O gün 5'in altında kapattı. Bir daha o seviyeleri ancak bu hafta gördü.

Ayrıca, hangi iştirakten 22 milyon? KAP açıklaması olan Şirketin sadece %5'ine ortak???

60 milyon doları tl ye çevirip %5 i o kadar yapiyor şirketteki payi

4.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    OK. Şimdi jeton düştü. 3 milyon dolar=22 milyon TL demek istedin herhalde.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    60 milyon doları tl ye çevirip %5 i o kadar yapiyor şirketteki payi
    Aynı anda yazmışız. Teşekkürler.

6. Teknik olarak 24.5'u geçtiği anda büyük üçgenin dışına çıkıp çok daha yukarılara gidebilir gözüküyor.YTD

7. 1,86milyon yatirmiş ortak oldugunda şimdi 22 milyona cıkıyor şirketteki payi bu sadece iştiraklerinden biri, bu adamların maşallahı var yeni genel müdür yeni ofis derken zaten mevzuyu ayıktıkta düşüşe yürek dayanmadiki

8. Hub GSYO’nun 24.06.2016’da tarihli Yönetim Kurulu Kararına istinaden, Yedi70 Sağlık Danışmanlık Paz.Tic
    A.Ş.’nin toplam %10’una tekabül edecek 6.098 adet hissesine 293.900 TL karşılığında iştirak edilmiştir.
    Yurtdışı yatırımcıya erişimin daha kolay olması nedeniyle Yedi70 Sağlık Danışmanlık Paz.Tic A.Ş.’nin
    09.08.2018 tarihli Yönetim kurulu kararına istinaden, Yedi70 Sağlık Danışmanlık Paz.Tic A.Ş., Almanya’da tüm
    hisseleri kendisine ait olan The Meditation Company GmbH (“Meditationâ€) isimli şirketi kurmuştur. Yani yatırılan para bu kadar.Gelecek olan para neredeyse bunun 80 katı.YTD

Sayfa 202/235 İlkİlk ... 102152192200201202203204212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •