Sayfa 203/235 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. takasta citi gelmiş 60k 1.alici pozisyonuna gelmiş ne ayaksiniz olm siz

2. gtlye inatlaşan donuna zıcarmisali girdik bir kere

3. Gerçekten çok sıktı artık. Büyük hata etmişiz. Bu arada ne fırsatlar kaçtı, kaçıyor...

İşin kötüsü, hızlı tanı kitinden umudum da azaldı. Fos çıkacak diye bir kuşku var içimde. "Beta protype" aşamasında olan bir projede bir aydır hiçbir gelişme olmaz mı?
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

4. İş bugün 1.alici konumundan 1.satici konumuna geldi yanlış hatirlamiyorsam röportajında cokda beklemeye gerek yok güzel haberler gelicek demek bu sürenin aylar süreceğini anlamını cıkarmaz, böyle konuşmaları kimse yapmamali.değerleme sürecide bakalım ne kadar sürecek, yeminle stresten uyuyamıyorum

5.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Gerçekten çok sıktı artık. Büyük hata etmişiz. Bu arada ne fırsatlar kaçtı, kaçıyor...

İşin kötüsü, hızlı tanı kitinden umudum da azaldı. Fos çıkacak diye bir kuşku var içimde. "Beta protype" aşamasında olan bir projede bir aydır hiçbir gelişme olmaz mı?
    Kâğıda ciddi operasyon yapılıyor. Hub'un yöneticileri maalesef rta gibi değil. Dün kuşluda hub etkinliği yapıldı. Ben de destek oldum. Herkes olabilirse hakkımızı aramak adına bir dönüm noktası olabilir. Ayrıca spk ve yatırımcı ilişkilerine mail attım. Bu iş ancak kopara kopara hallolacak. Kâğıda güveniyorum ancak kagit uzerinde dönen oyunlar da ortada.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Söylediklerim beni bağlar.

6.  Alıntı Originally Posted by HudavetAS Yazıyı Oku
    Kâğıda ciddi operasyon yapılıyor. Hub'un yöneticileri maalesef rta gibi değil. Dün kuşluda hub etkinliği yapıldı. Ben de destek oldum. Herkes olabilirse hakkımızı aramak adına bir dönüm noktası olabilir. Ayrıca spk ve yatırımcı ilişkilerine mail attım. Bu iş ancak kopara kopara hallolacak. Kâğıda güveniyorum ancak kagit uzerinde dönen oyunlar da ortada.
    Yukarıda biraz serzenişte bulunmama rağmen, ben şahsen bu tür durumların borsanın genel ruhuna uygun olduğunu düşünüyorum. Sonuçta hür irademizle, bir beklenti ile yatırımı yapıyoruz. Kimse kısa zamanda bize para kazandırmaya mecbur değil. Bazen öngörümüz tutar, kazanırız, bazen tutmaz kaybederiz. Sonuçta taban taban giden, satmaya bile imkan vermeyen bir kâğıt değil. Halen duruyorsak bu kendi seçeneğimizdir. Sağa sola şikâyet edecek bir durum olduğunu düşünmüyorum. Zira spekülasyon borsanın ruhunda vardır ve yasaldır.

Olmaması gereken ve yasak olan manipülasyondur: Örneğin, diyelim ki, Umut Bey 19 Mayıs'taki röportajda aslında öyle bir şey olmadığı halde, hızlı kiti geliştiriyoruz demişse ve bu doğru değilse bu bir manipülasyon olur. Ama öyle bir durum yok. Tübitak bile gelinen seviyeyi yeterli ve umut verici görmüş ve maddi destek vermiş. Sadece bu sürecin bu kadar uzamış olması insanı tedirgin ediyor.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Bu akşam bir açıklama gelsin artık. Kabak tadı verdi...

8. Çok sıkıştı. İşlem hacmi de iyice düştü. Bugünlerde bir şeyler olacak, inşallah iyisi olur.

Sayfa 203/235 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •