Sayfa 208/235 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Sobchak Yazıyı Oku
    Bir çok söylenti var. Genz bio nun kitlerinin hali hazirda kullanıldığı söylentisi var. Kitin hazır oldugu henuz piyasaya düşmediği söylentisi var. Prototip sadece yeni bitti diyen var. Ancak net ve dogru bilgiye ulaşılamıyor. Sıkıntı oradan kanaklı.
    Pasta büyük. Şimdi bundan nasıl daha fazla pay alırız diye düşünüyorlardır. GENZ'in üretim kapasitesi sınırlı. A1 Yaşam Bilimleri/RTA'dan üretim ve pazarlama konusunda destek alacakları açıklanmıştı. Tamamen spekülasyon yapıyorum, elimde hiçbir veri yok, ama işin içindeki Güler Holding, A1 Yaşam Bilimlerinin kurucusu Ümit Fırat, HUBVC, GENZ gibi paydaşların olduğu, ortaklık paylarının daha yüksek olduğu bir oluşum kuruyor olabilirler. Neticede RTA'nın da HUBVC'nin de halka açıklık oranları yüksek.

Daha yol epeyce uzun. Diyelim ki son ürün elde edildi, tüm testleri geçti, sonrasında üretim altyapısı kurulacak, üretim yapılacak, pazarlama çalışmaları yapılacak, FDA ve WHO onaylarına başvurulacak, vs. vs. Onun için ilk aşamaları açıklamıyor olabilirler.

Bu arada dünya da boş durmuyor. Pek çok şirket tanı kiti üretiyor, her geçen gün sayı artıyor. Parsayı kaptırmayalım diye uğraşırken ve oyalanırken pek çok rakibin köşe başını kaptığı bir piyasa ile de karşılaşabilirler.

Bakalım, işin nereye varacağını zaman gösterecek.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. Uzun süre takip ettiği 1 numaralı trend çizgisini, 20 ve 50 günlük ortalama çizgilerini aşağı yönlü kırdıktan sonra, daha mütevazı bir trende (2) yapıştı. Böyle giderse, bu hafta içinde ortalamaları yeniden yukarı kırar ve hareketlenir diye düşünüyorum.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

3. Döktü bizi zalım, akşam RTA Genz yüzde10 ortaklık haberi de geldi.Yarın tavan yapar artık. YTD

4. Gerçekten tavan yaratacak potansiyelde bir haber mi, çok bilgim yok. Herkes bunu mu bekliyordu. 100 bin dolar yatırım almış başka bir ayrıntı verilmemiş, tavanlık bir olay göremedim.

5.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Gerçekten tavan yaratacak potansiyelde bir haber mi, çok bilgim yok. Herkes bunu mu bekliyordu. 100 bin dolar yatırım almış başka bir ayrıntı verilmemiş, tavanlık bir olay göremedim.
    GENZ'in hızlı tanı kiti projesinde aksama olduğu endişesini ortadan kaldıran çok olumlu bir haber. Ayrıca, işin içinde olan Ümit FIRAT ucunda ışık görmese o kadar parayı yatırmazdı. Bu gelişme, projenin başarı ile devam ettiğini gösterir.

Tavan olur mu bilemem, ama bence bu fiyatları artık kimse göremez.

6.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    GENZ'in hızlı tanı kiti projesinde aksama olduğu endişesini ortadan kaldıran çok olumlu bir haber. Ayrıca, işin içinde olan Ümit FIRAT ucunda ışık görmesi o kadar parayı yatırmazdı. Bu gelişme, projenin başarı işle devam ettiğini gösterir.

Tavan olur mu bilemem, ama bence bu fiyatları artık kimse göremez.
    Teşekkürler güzel açıklama için. ben de bugün aranıza katıldım 20.85 den. Grafiği de güzeldi ama düştükçe düştü bugün. Artık Hissenin tahta yapıcısı da bir güzellik yapar inşallah Hayırlısı olsun hepimize.

7. Bugünkü takasta HUBVC'deki yabancı oranı %0.03 civarından %0.22'ye çıkmış. Düşük bir oran olsa da, yabancı ilgisini gösteriyor.

8. Vay be!... Artık helal olsun diyorum... İstedikleri gibi oynuyorlar.

Sayfa 208/235 İlkİlk ... 108158198206207208209210218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •