Sayfa 213/235 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 2 Eylül seans sonuna kadar brüt geldi.

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında EUYO.E ve HUBVC.E paylarında 19/08/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 02/09/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

2. Genzbio'nun sitesinde bir sayaç var ve 25 Ağustos saat 21:45'e göre azalıyor. Bu tarih ve saat neyi ifade ediyor bilen var mı?

3. muhtemelen kit lansmanı saati olabilir.ytd
     Alıntı Originally Posted by Mech Tech Yazıyı Oku
    Genzbio'nun sitesinde bir sayaç var ve 25 Ağustos saat 21:45'e göre azalıyor. Bu tarih ve saat neyi ifade ediyor bilen var mı?
    Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Derneği (KLİMİK) 25 Ağustos 2020 tarihinde 21.00-22.30 saatleri arasında “COVID-19 Tedavisinde Son Durum” konulu bir web konferans düzenleyecek.

Bu önemli etkinliğin yapılacağı saat aralığını gösteriyor.
    İnşallah beklediğimiz haberi verirler.
     Alıntı Originally Posted by Mech Tech Yazıyı Oku
    Genzbio'nun sitesinde bir sayaç var ve 25 Ağustos saat 21:45'e göre azalıyor. Bu tarih ve saat neyi ifade ediyor bilen var mı?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. RTALB sayfasına yazdığım konu burayı da yakından ilgilendirdiği için aşağıda paylaşıyorum:

GENZ'in sayfasında geri sayım sayacı haberi üzerine hemen atladık; ama başka hiçbir açıklama yok. Bazıları bunun sayfanın güncelleştirme çalışması olduğunu söylüyor. Bu da mümkün mü? Evet.

Bu konuyu biraz deşecek olursak:

Şayet sayfanın güncelleştirme çalışması olsa, diğer bütün sayfalara da erişimi mümkün olmazdı. Halbuki burada sadece HOME sekmesine basınca sayaç çıkıyor. Mesela https://genzbio.com/covid-19/ sayfasına, veya MEDYA, veya PARTNERS sayfalarına vs. girebiliyorsunuz.

Üstelik, A1 Yaşam ve HUBVC yetkilileri de GENZ yetkilileri de bu sayfaları ziyaret ediyordur. Üzerinde bu kadar spekülasyon yapılan, Cuma günü hisseleri tavana çıkaran bu "söylentiler" doğru olmasa, herhalde çıkıp bir açıklama yaparlardı. Aksi halde yatırımcıları fena halde yanıltmış olurlar. Yani bu durumda sessiz kalmak bir seçenek değil. Sessizlik demek, oyunun içinde olmak demek.

Söz konusu açıklamanın KLİMİK tarafından düzenlenen Covid-19 Tedavisinde Son Durum adlı konferansla bir ilgisi olması da zor görünüyor. Zira, bu bir konferans. Panel, sempozyum gibi diğer katılımcıların olduğu bir etkinlik değil. Konferansta bir sunumcu olur -bu konferans Prof. Dr. Serap ŞİMŞEK-YAVUZ tarafından verilecek-, bir konuda sunum yapar. KLİMİK sayfasını ziyaret ederseniz burada başka katılımcılara ait bilgi olmadığını görebilirsiniz.

Üstelik, şayet böyle önemli bir konuda açıklama yapılacaksa, ben olsam başka bir etkinlikte değil, kendim bir etkinlik düzenler ve açıklarım, böylece başrolde olurum ve reklamımı daha iyi yaparım.

Öte yandan, sayacın işaret ettiği 25 Ağustos saat 21:45 de ilginç bir zaman. Hangi lansman veya tanıtım bu kadar geç bir saatte yapılır? Koskoca gün torbaya mı girdi?

Yani arkadaşlar, durum çok açık değil. Yukarıda paylaştığım ve kendinizin araştırıp bulacağı bilgileri derleyerek kendi kararınızı vermeniz önemlidir. Zaten yatırımda öngörüler önemlidir. Bu sayacın beklenen açıklama olacağını bekleyenler ona göre yatırım yaparlar; doğru çıkarsa kazanırlar, yanlış çıkarsa kaybederler. Buna spekülasyon deniyor ve yasaldır.

Bilerek bir sayaç koyup beklenti yaratmak, insanların çoğunun böyle algıladığını bile bile bir açıklama yapmamak, sonra da insanlar yüksek fiyatlardan alırken onlara satış yapmak ise manipülasyondur ve yasaktır.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6. Temel analiz hicbir zaman yanilmiyor. Hissem yok fakat bunu Hubvc'de de görmek beni sevindirdi. Belki zamanlamasi değişebiliyor fakat önünde sonunda fiyatlaniyor.

Acikcasi bu hareketi cok daha once bekledim ama 20'lerden 15'lere kadar sürdüler. İyi mal topladılar. Vakit yakinlasinca da olmasi gerekeni yaptilar. Tavaniniz hayirli olsun arkadaslar.

7.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Temel analiz hicbir zaman yanilmiyor. Hissem yok fakat bunu Hubvc'de de görmek beni sevindirdi. Belki zamanlamasi değişebiliyor fakat önünde sonunda fiyatlaniyor.

Acikcasi bu hareketi cok daha once bekledim ama 20'lerden 15'lere kadar sürdüler. İyi mal topladılar. Vakit yakinlasinca da olmasi gerekeni yaptilar. Tavaniniz hayirli olsun arkadaslar.
    Eyvallah dostum
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

8. Genzbio, 21:45'te sosyal medya hesaplarından 8-10 dakika içinde yüksek doğrulukta sonuç veren Covid-19 testi geliştirdiklerine dair video koymuş.
    https://twitter.com/biogenztr
    https://www.facebook.com/biogenztr

Sayfa 213/235 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •