Sayfa 221/235 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bir şeyler olacak gibi, ama hayırlısı. Hisse hareketli.

Hafta başında GENZ BIO durup dururken kuşluda antikor testleriyle ilgili açıklama yaptı.

Ben dün ve bu sabah epeyce ekledim.

Haftaya kokusu çıkar.

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

2. Haftalık AKD paylaşır mısınız?

üç aylık takas

6. Bu nasıl kağıt ya anlık 18.40 lara çıkar tekrar düşür var mı kağıtı çözebilen bir arkadaş 20,00 rakamları yılbaşından önce görebilr miyiz

7. yukardaki satışları temizliyor

geri çekiliyor satış bekliyor

yeterince satış geldimi kalkıp onlarıda alıyor

bence mal topluyor

8. HUBVC'nin yüksek beklentili yazılım ve donanım iştiraklerinden bir numara çıkmadı. Pandemi döneminde uzaktan çalışma nedeniyle büyüyen pazardan dahi istifade edemediler. Bunun sonucu, bilançolarda zarar ve borsadaki genel yükselişe ayak uyduramama olarak ortaya çıkıyor.

Şu an için en büyük beklenti GENZ'in icadı olacak olan antikor testi. O da bir türlü olamadı. Ağustos ayında bizzat Umut Bey tarafından Sağlık Bakanlığına onay için gönderileceği açıklandı, ama kaç aydır ses seda yok. Sanıyorum ürünle ilgili henüz halledemedikleri problemler var. Diğer alanlarda bir beklenti olmadığına göre, bütün her şey oradaki gelişmelere bağlı görünüyor.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Sayfa 221/235 İlkİlk ... 121171211219220221222223231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •