Sayfa 234/235 İlkİlk ... 134184224232233234235 SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    beklentıler seneye kaldı

Içi boş şirketlere ortak olacağına , bir tane yenilenebilir enerji şirketi satın alsaydı yeterdi.... O da kazanırdı , yatırımcısı da . Hisse fiyatı da , şu an , en az 10 TL. olurdu.
    Fakat , vizyon yok. Bir tane akıllı yatırım gerçekleştiremediler.... Çok yazık.

1 hafta önce 7,90 TL. den aldım. 7,03 TL. ya düşürdüler. Külliyen zarar..... Zarar büyük. Bekleyeceğim mecburen. .. Uzuncu oldum.
    Yükselmemiş hisse peşinde koşarken , bunu buldum. Keşke bulmasaydım.
    Son düzenleme : By Akıl; 01-01-2023 saat: 14:32.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bir süredir, tiiitırda aynı adamlar sürekli patrona ve kağıda sövüyorlar, Elinde kağıt olan insan elindeki malı bu kadar kötüler mi?
    Almayında almayın, sakın ha almayında almayın diyorlar. Ulan geri bu malı kimse almazsa nasıl fiyatı yükselecek sen nasıl kar edeceksin(tabii elinde gerçekten malvarsa)
    Bu yazanlar bana 1.20-1.9 arası #almad da yazan bi tane şeref! i hAtırlattı, uzunca süre bu tip yazılar yazdı, sonra kağoıt bir kalktı 1.20 den 7.xx gördü. Muhtemelen bunda da aynı şeyler olacak.
    Yalnız bunda bu tür yazıları yazan 3 ayrı hesap var, muhtemelen tek kişiye ait de olabilir. Ama ben şubat sonu kapanışa bakacağım.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Üstelik bu adamalr hem patrona hem ceo ya alenen sövüyorlar, Ne hikmetse kimse şikayet etmiyor, Patron ve ceo demekki bizim valencia gibi küfürle çalışıyorlar. Ben birisine bırakın küfürü mal dedim diye hesabı kalıcı olarak askıya aldılar, sasa dan dolayı idi galiba, ama bu damaları hiç kimse şiakyet falan etmiyor. Çok ilginç

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Içi boş şirketlere ortak olacağına , bir tane yenilenebilir enerji şirketi satın alsaydı yeterdi.... O da kazanırdı , yatırımcısı da . Hisse fiyatı da , şu an , en az 10 TL. olurdu.
    Fakat , vizyon yok. Bir tane akıllı yatırım gerçekleştiremediler.... Çok yazık.

1 hafta önce 7,90 TL. den aldım. 7,03 TL. ya düşürdüler. Külliyen zarar..... Zarar büyük. Bekleyeceğim mecburen. .. Uzuncu oldum.
    Yükselmemiş hisse peşinde koşarken , bunu buldum. Keşke bulmasaydım.

Birkaç gün önce ,
    zararına sattım. ( 6 TL. den ) Kurtuldum.
    Bütün hisseler ucuzladı.
    Bunun keyfini mi bekleyeceğim
    Yerine başka hisse aldım.

Belki , bir sürpriz yapabilir , ama beni çok zarara uğrattığı için ve diğer , güçlü hisseler de çok ucuzladığı için , kol bacak kesip sattım , başka hisseye çevirdim. Bu arada , cuma gününü 5,76 dan kapatmış.
    Son düzenleme : By Akıl; 15-01-2023 saat: 21:36.

5. Yeniden değerleme dönemi geliyor. Temel anlamda yeni bilanço ile ucuzlayabilir. Geçenlerde kap’ta exit yaptıklarını da gördüm. işbu sebeplerle bir miktar giriş yaptım bugün.
    Herkese bol kazançlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. CEMAS hisseleri bu kadar ucuzken HUB GİRİŞİM CEMAS'ın satılmasında ve hisselerin toplanmasında rol oynamalı..
    ...SASA CEMAS ORGE AKSEN PNSUT TCELL ASUZU DOHOL CONSE VAKBN ODAS...

7. İki gündür tavan oluyor buralar hala tarla)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. ne oldu? bugün gelen pay değişim haberleri mi etkiledi? bunun anlamı nedir?

Sayfa 234/235 İlkİlk ... 134184224232233234235 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •