Sayfa 37/235 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 289 - 296 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Yarın mal kaptiracaklarmi bakacağım derinlikten bu sefer Azda olsa alacağım bir miktar ...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. dk1 devre 1 hadi hayırlısı...
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

3. 12,70 ile geldim arkadaşlar hayırlı olsun
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. bu hisse çok gider bence çok güzel haberler var uzun süre burdayım
    Nakit kraldır.

5. kendi riskim kimseye karışmam batarsam ben batarım
    Nakit kraldır.

6. Buğün herkes taban bekliyordu kesin ama hissenin beklentisini bilmiyorlar bu yüzden iyi oldu brüt 12.00 kadar mallar yazdım gelmemiş 12,35 bile gelmemiş 12,60-12,70 ler gelmiş ilginç durum.
    Nakit kraldır.

7. Aynen öyle bende batmayı göze aldım bu senette, gerisi kısmet herkes kendi riskini belirlemeli...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. ben anlamadım bu ısı o kadar laım gırdım, 12,50 -12,65 arası hıc geelmedı..

Sayfa 37/235 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •