Sayfa 44/235 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 345 - 352 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Dönmezse eklerim kwon

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bencede sn katti, normalde malını vermeyecek bir gruh satışa geçtı yarında taban olsa guzel olur, ben çarşambada taban isterim ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

9.54 ile 9.75 arasında GAP var güçlü tabanda bıraktı Çarşamba sabahı alınır

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Ben şunu gördüm. Beklenti vatsa ne olursa olsun döküp döküp gidiyor. Kahraman gibi bende risk alacam. Düşerse 3.hisse olarak devam edeceğim. Bu arada satışa blok koyup dönmez havası verdiler. Hayırlısı diyelim. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

https://www.resimag.com/p1/fb09b3e5fa9.jpeg
    Durum bu GAP çok net

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Hocam karelde 7 de gap bıraktı. Haklısınız bakalım

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. Şu hisseyi 3 lerde almadık, 5 lerde alamadık, 7 lerde alamadık gelgelelim bugün son fiyattan alabildik biraz iyi mi?
    Ama ben hala düşsün istiyorum 10,50 lere kadar olmak kaydıyla..
    Hayırlısı olsun bakalım Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan girmek isteyenler dikkat etsin��
    Bir türlü almak nasip olmadı .Pazartesi bjk tan iyi para kazanacağım inşallah satip 13 altına düşerse hubvc alacağım.Düşmezse almayacağım.
    Kartalim %15 çıktı ,satmadim hubvc de %15 taban yaptı.4-1 yendik kayseri yi yarın acilsta bjk satacagim ve hubvc taban fiyat 9.98 e alış yazacağım.Verirse alirim tabandan vermezse cami avlulari bebekten geçilmiyor

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kartalim %15 çıktı ,satmadim hubvc de %15 taban yaptı.4-1 yendik kayseri yi yarın acilsta bjk satacagim ve hubvc taban fiyat 9.98 e alış yazacağım.Verirse alirim tabandan vermezse cami avlulari bebekten geçilmiyor
    O sattığın para üzerinden gün geçmeden alamazsın. Sen başka camilere bak istersen. Ytd

Sayfa 44/235 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •