Sayfa 46/235 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 361 - 368 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yıllarca 1.0 TL bandında süründü birisi yazdı ky aldı aldıkça yükseldi durum bu
     Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bilen bi güzel kardeşim yazabilir mi
    Normalde KAP ta şirket künyelerinde yazar ben göremedim. Bu kağıt ne zaman borsaya kote oldu? Yani halka arzı ne zaman?
    Biraz bakındım Temmuz 2019 yazıyor, doğru mu acaba?
    En düşük fiyat 1.56 en yüksek 15.60 görünüyor. Eğer ki sitenin haberinde dedikleri gibi 2 ayda 2.5 tl den 15tl ye çıktıysa bunun halka arz fiyatı 1.5-2 tl arası doğru mu? Bilen biri yazabilir mi lütfen. Nasıl bi film dönmüş çözmeye çalışıyorum.
    Çünkü adama sorarlar madem bu kağıt 10-15 tl ise neden halka arz fiyatını 1.5-2 tl hesapladınız diye. Halka arz fiyatları ince elenip bi çok parametreye bakılarak hesaplanıyor.
    Hee bu eski bi borsa şirketi ise lafım geri çünkü kapta göremedim lakin inteenette yazıldığı gibi haziran-temmuz 2019 yeni halka arz edilen bi şirketse o zaman adama sorarlar Kamil, madem bu şirket 15 tl lik 1 lotu neden 1.5 tl den halka arz fiyatı hesapladın diye??? Arada geçen 3-4 ayda mı hazine olduğu keşfedildi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : mavideniz000; 03-12-2019 saat: 12:11.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sevgili kardeşim muhtemel hubvc zararımı Sanko da trade ederek minimize etmeye çalışıyorum
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gedık sanirim toplu alıcıyı bulmuşken vermeye devam ediyor, satışı dursa kalkar tahta...
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Yıllarca 2 TL bandında süründü birisi yazdı ky aldı aldıkça yükseldi durum bu

Yokbe reis gedık yatırımın olan şirket buyuk oranda el değiştirdi, girişim sermeyesıne donustu ky nın alımıyla olacak işmi... Turkcelde de ortaklıkları olan bir gruba gectı...İyİ araştır bence...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Dustukce ben alıyorum şahsen, azar azar acele etmeden ama yarında duserse operım tahtacıyı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

2006 yılı 1.0 tl civarı
     Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bilen bi güzel kardeşim yazabilir mi
    Normalde KAP ta şirket künyelerinde yazar ben göremedim. Bu kağıt ne zaman borsaya kote oldu? Yani halka arzı ne zaman?
    Biraz bakındım Temmuz 2019 yazıyor, doğru mu acaba?
    En düşük fiyat 1.56 en yüksek 15.60 görünüyor. Eğer ki sitenin haberinde dedikleri gibi 2 ayda 2.5 tl den 15tl ye çıktıysa bunun halka arz fiyatı 1.5-2 tl arası doğru mu? Bilen biri yazabilir mi lütfen. Nasıl bi film dönmüş çözmeye çalışıyorum.
    Çünkü adama sorarlar madem bu kağıt 10-15 tl ise neden halka arz fiyatını 1.5-2 tl hesapladınız diye. Halka arz fiyatları ince elenip bi çok parametreye bakılarak hesaplanıyor.
    Hee bu eski bi borsa şirketi ise lafım geri çünkü kapta göremedim lakin inteenette yazıldığı gibi haziran-temmuz 2019 yeni halka arz edilen bi şirketse o zaman adama sorarlar Kamil, madem bu şirket 15 tl lik 1 lotu neden 1.5 tl den halka arz fiyatı hesapladın diye??? Arada geçen 3-4 ayda mı hazine olduğu keşfedildi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

10.90 oldu 252508 ye 12022

Eşleşme ile çok oynuyorlar buradan dönebilir belki

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Eşleşme ile çok oynuyorlar buradan dönebilir belki

Kalkacak 11.10 şuan eşleşme...

Sayfa 46/235 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •