Sayfa 47/235 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 369 - 376 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Biraz daha alabilsek iyiydi ..
    YTD

Tavana kitledi
    Elimde iki hisse var klnma ve hubvc full hisse
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Kalkacak 11.10 şuan eşleşme...
    CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

https://www.resimag.com/p1/d8e9f214282.png
    Kalkacak 11.10 şuan eşleşme...
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tavana kitledi
    Elimde iki hisse var klnma ve hubvc full hisse

Klnmanın nereden nereye geldiğini biliyorsun inşallah, bolunmuş halı ile neredeyse 5 kat gitti...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Dostum ben onu 12.20 den beri al sat yapıyorum en son 41.30 dan alıp 49.16 dan sattım ama al sat hep kârı törpülüyor
    Klnmanın nereden nereye geldiğini biliyorsun inşallah, bolunmuş halı ile neredeyse 5 kat gitti...

Bgc partners tek seferde 60K aldı

https://www.resimag.com/p1/017ae0886be.png
    Bugün sabah açılışta aldım

4 gündür toplaya toplaya maliyeti 12 lere çektim. Tepkiyi verdi şükür. Asılnolan yarın ama sabredilirse iyi yerlerde olabilir. Kalkanmayı 66 dan alan sızlanırken şimdi o fiyatlara dayandı. Valla ben böyle kağıtlarda tepkiye oynar asıl kağıt lotlarına ekleme yaparım. 2008 de borsa macerasına krizle başlayınca sütten ağzım yandı. Dürüst olan herkesin kazanması taraftarıyım. Riski biz aldık tadını da biz çıkaralım. Bu arada bende de derinlik var. Umarım tavanı çakma yapmaz ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 47/235 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •