Sayfa 53/235 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 417 - 424 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bu kağıdı ben eleştirirken kağıdı ovenler nerede diyordum ben de .Bu hisse 4 tl iken patron mal satıyor diyordum.Ama geç uyandık.4.50 lerde ben de inanıp alacaktım ama bir SOYAN a inanıp almaktan vazgeçtim.Sonra günlerce arkasından bakıp koskocaman bir ahlar çektim.Ama su beşiktaş taki %70 uzeri kazanc ve hubvc nin taban taban gelmesiyle 10.91 den almam sonrası maliyetim 6 ya düştü.

Eskiler karını edip satmış ben ve birkaç kişi kalmışız .Hubvc topiginde elinde mal olanlardan çok "Size pazarladilar hub u " diyenler yazı yazıyor artık.

Progen kardesim keşke daha önce dinleseyfim seni de hubvc maliyetim 4 tlli rakamlar olsaydı.Neyse nasip böyleymiş önümüze bakacağız.

Arkadaşlar burası hubvc sayfası.Hissemize sahip cikalim.Kötümser yazılardan daha fazla iyimser yazıların olması lazım.

Türkiye de her yatırımcıya hubvc nin sosyal medya tarafından pazarlandığı algisi islenmeye çalışılıyor.Hissenette de hubvc nin ne kadar potansiyel barındırdığı ile alakalı yazılar görmek isteriz.
    Saygılar
    3 civarı maliyetlendim. O dönemki yazılar halen mevcut.
    O dönem nasıl sabırla beklediysem vadem uzun.
    Evet şimdi sana şunu diyebilirim bak haklı çıktık yükseldi ancak bu tarz polemiklere girmenin hiç bir kıymeti harbiyesi yok.
    Önümüze bakalım. Hissemize güvenelim. Günlük düşmüş yükselmiş hiç önemli değil.
    Vedalaşsakta alan hayrını görsün deriz vedalaşırız.
    YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    3 civarı maliyetlendim. O dönemki yazılar halen mevcut.
    O dönem nasıl sabırla beklediysem vadem uzun.
    Evet şimdi sana şunu diyebilirim bak haklı çıktık yükseldi ancak bu tarz polemiklere girmenin hiç bir kıymeti harbiyesi yok.
    Önümüze bakalım. Hissemize güvenelim. Günlük düşmüş yükselmiş hiç önemli değil.
    Vedalaşsakta alan hayrını görsün deriz vedalaşırız.
    YTD.
    Evet Progen ustadim.Güvendiğim birkaç hissede beklemeye devam ediyorum.Çok teşekkür ederim .

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bir kahramanbey bir de katti speklerin anasını aglattilar.Vuruyorlar kiriyorlar. Perişan ettiler bu spekleri .Kazandıkları paralar Istanbul dan Paris e yol olur maşallah gözümüz yok ama biz de nasiplenelim beyahu.

Şöyle adam.donatir sofrayı VALi KEBABI ile değil mi?
    Alyatçı ömrümde alamadığım kadar al sat parası ile bu spekleri iyi dövdüm. Sıradaki avım hafta içi kazandıkça ana kağıtlara ekleme ve harçlık. Aynen haklısın. Bazen bu yaşadıklarımı hayal sanıp kendim de inanmıyorum. Ama derinlik ekranı ve grafik ile bu işi çözdüm sanırım. Şükür olsun rabbime. Herkes kazansın. Ytd

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Bir kahramanbey bir de katti speklerin anasını aglattilar.Vuruyorlar kiriyorlar. Perişan ettiler bu spekleri .Kazandıkları paralar Istanbul dan Paris e yol olur maşallah gözümüz yok ama biz de nasiplenelim beyahu.

Şöyle adam.donatir sofrayı VALi KEBABI ile değil mi?
    Sen doktadan kazandığını ne yaptın. Bak ben hektaşı o zaman dır satmıyorum. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Sizede sayın Alser e katılıyorum bir kağıt düşünün çıkıyor ve bu bazılarını rahatsız ediyorum ilginç.
    Hadi düşse anlarım.
    Peki sorun nedir sorun tıp biliminde karın ağrısı teşhisi olabilir veya erken vedalaşma da olabilir.
    Niyetinin nerden bilecez peki ,yok ben öğrenmek için izliyorum vs. vs. bana hiç inandırıcı ve saygın gelmedi.
    Ayrıca bazıları şunu yapıyor kağıt düşer bak ben demedim mi düşecek şişmiş. ego tatmini.
    Kötü yazan yazsın hiç önemli değil benim gibi yatırımcıyı etkilemez bir maliyet ve bir vademle bekliyorum ve bekleyecem.
    Piyasa her zaman bir vakıfrisk,netaş,brisa,asuzu,logo vb. üretecektir. Bir karel düşünün iki yıl önce 2.5 liraydı
    ceza vs. bir çok şey oda yaşadı şimdi 15 lerde peki bu kağıt gitmeyecek mi öylece duracak mı? bence değil.
    Güvendiğim şirkette beklerim.
    Maliyetim düşük vadem uzun , bu benim tercihim.
    Peki o zaman şöyle bir vade de koyabiliriz yorum yapmayalım bekleyelim bakalım nasıl olacak yada hangimiz haklı çıkacak.
    YTD.
    Şaka mı bu Neyin iddiası? Bir kere ben sana hiç yazmamıştım ki. Velev ki iddiaya girdik ve hiç bir şey yazmadık, bunun kime ne faydası olacak

Ben buraya ilk ve tek kez yazmıştım, bir dahaki yazım bilançoda olacak demiştim. Ama ardından, neden olduğunu anlamadım, birisi, şirketin içinde, değeri 200 milyon dolar (1 milyar 200 milyon lira kadar) olan bir fon olduğunu ima edince, bunu düzeltmek istedim. Ben bu şirketin hissesinde spekülasyon olduğunu tahmin ediyordum ama manipülasyon yapılacağını hiç tahmin etmezdim. Eğer birisi, bu şirketin içindeki o fonun değerinin 1 milyar olduğunu, öyle olmadığını bilerek ima ediyorsa, bu suçtur. İlgili kurumlar gereğini yapmalıdır.

Buna sessiz kalamadım.Suçum bu.

Araştırsam başka neler çıkacak Allah bilir. Eğer üzerime gelirseniz, anlamsız saldırılarınıza devam ederseniz, araştırırım da. Biz burada sadece 1 bilgi verdik, bu bilgi üzerine gideceğinize benim üzerime gelirseniz, bunda başka ayaklar da aranır sonra. Niye saldırıyorsunuz kardeşim topluca, ne yanlış yaptık, yalan bir şey mi söyledik yazdık. 5 kat kazanmışsın (gerçi satmadan kazanmış sayılmazsın), havanı da attın, eyvallah da, bana niye saldırıyorsun, öyle daha çok mu kazanacaksın, bunun verdiğim düzeltmeye katkısı mı olacak..Ha, sizin zaten bu yalan bilgi ile ilginiz yoktur.

Değerinden 5-6 kat üzerine çıkmış ilk hisse değil bu, son da olmayacak. Yaşım gereği çok fazla, spekülasyonla 5-6 katına çıkan, sonra şemsiye olup batan kağıt/şirket gördüm. Ama ulu orta, halka açık şekilde manipülasyonla ilk kez karşılaşıyorum. O açıdan ilgimi çekti.

Ve doğrusu, burada 1 tek bilgi verdim, faydalı bir bilgi. Sen şirketin içindeki o fonun değerinin 200 milyon olduğuna inanmak istersen sana engel olamam. Var inancına devam et.

Ben bu yazıları, hisse 13,5 lira iken yazdım. Yok efendim, 2,5 lira iken bilmem ne dediğiniz beni ilgilendirmez. Şirketinin değerini hesaplamamış, beklentileriyle birleşince değerinin ne olması gerektiğini hesaplamamış, klişe başkalarından ezberlediği lafları burada yazarak bana ayar verdiğini sanan diğer arkadaşım...he biz onları bilmiyoruz.. Allah bereket versin..inşallah çok çok kazanırsınız.. Sizin kazanmanızla kaybetmeniz arasında benim açımdan bir fark yok. Dediğim gibi, ders çıkarmak için izliyorum. Bana dokunmazsanız, zaten sessiz izlemeye devam edecektim. Dokundukça yeni bilgiler eklerim, haberiniz olsun..Çok endişe ediyorsunuz ya şirket hakkında bilgi öğrenmekten.

Yazdıklarımda yanılmış olabilirim, yanlış yorumlamış da olabilirim, o yüzden yatırım tavsiyesi değildir. Kendiniz okuyunuz ve kendi çıkarımlarınızı kendiniz yapınız. Gerçi çoğunuz da yanlış çıkarım yapıyor ya neyse...

6. Hava attığım filan yok. Hiçte sevmem.
    Ancak bende şunu diyorum işi zamana bırakalım izleyelim, görelim.

7.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Sen doktadan kazandığını ne yaptın. Bak ben hektaşı o zaman dır satmıyorum. Ytd

Bana bakma sen şimdi de sasa aldım 7.20 den.Para sayma makinesi siparişi verdim.Bir arkadaş öyle dedi.
    Karlı alsat yaptıktan sonra az portfoyle alsat yapacaksın
    Helal olsun beceren e .Oluyor bizde de bisrseyler .Sağolsun en son bjk kazandırdı ihya etti beni.Hubvc de de tek fiyattan sonra bir hareket bekliyorum uzaya doğru.

Ne bileyim girdiğim hisseler uçuyor.Ben satıyorum iyi karlarla ama daha da çıkıyorlar ben sattıktan sonra .

8.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Şaka mı bu Neyin iddiası? Bir kere ben sana hiç yazmamıştım ki. Velev ki iddiaya girdik ve hiç bir şey yazmadık, bunun kime ne faydası olacak

Ben buraya ilk ve tek kez yazmıştım, bir dahaki yazım bilançoda olacak demiştim. Ama ardından, neden olduğunu anlamadım, birisi, şirketin içinde, değeri 200 milyon dolar (1 milyar 200 milyon lira kadar) olan bir fon olduğunu ima edince, bunu düzeltmek istedim. Ben bu şirketin hissesinde spekülasyon olduğunu tahmin ediyordum ama manipülasyon yapılacağını hiç tahmin etmezdim. Eğer birisi, bu şirketin içindeki o fonun değerinin 1 milyar olduğunu, öyle olmadığını bilerek ima ediyorsa, bu suçtur. İlgili kurumlar gereğini yapmalıdır.

Buna sessiz kalamadım.Suçum bu.

Araştırsam başka neler çıkacak Allah bilir. Eğer üzerime gelirseniz, anlamsız saldırılarınıza devam ederseniz, araştırırım da. Biz burada sadece 1 bilgi verdik, bu bilgi üzerine gideceğinize benim üzerime gelirseniz, bunda başka ayaklar da aranır sonra. Niye saldırıyorsunuz kardeşim topluca, ne yanlış yaptık, yalan bir şey mi söyledik yazdık. 5 kat kazanmışsın (gerçi satmadan kazanmış sayılmazsın), havanı da attın, eyvallah da, bana niye saldırıyorsun, öyle daha çok mu kazanacaksın, bunun verdiğim düzeltmeye katkısı mı olacak..Ha, sizin zaten bu yalan bilgi ile ilginiz yoktur.

Değerinden 5-6 kat üzerine çıkmış ilk hisse değil bu, son da olmayacak. Yaşım gereği çok fazla, spekülasyonla 5-6 katına çıkan, sonra şemsiye olup batan kağıt/şirket gördüm. Ama ulu orta, halka açık şekilde manipülasyonla ilk kez karşılaşıyorum. O açıdan ilgimi çekti.

Ve doğrusu, burada 1 tek bilgi verdim, faydalı bir bilgi. Sen şirketin içindeki o fonun değerinin 200 milyon olduğuna inanmak istersen sana engel olamam. Var inancına devam et.

Ben bu yazıları, hisse 13,5 lira iken yazdım. Yok efendim, 2,5 lira iken bilmem ne dediğiniz beni ilgilendirmez. Şirketinin değerini hesaplamamış, beklentileriyle birleşince değerinin ne olması gerektiğini hesaplamamış, klişe başkalarından ezberlediği lafları burada yazarak bana ayar verdiğini sanan diğer arkadaşım...he biz onları bilmiyoruz.. Allah bereket versin..inşallah çok çok kazanırsınız.. Sizin kazanmanızla kaybetmeniz arasında benim açımdan bir fark yok. Dediğim gibi, ders çıkarmak için izliyorum. Bana dokunmazsanız, zaten sessiz izlemeye devam edecektim. Dokundukça yeni bilgiler eklerim, haberiniz olsun..Çok endişe ediyorsunuz ya şirket hakkında bilgi öğrenmekten.

Yazdıklarımda yanılmış olabilirim, yanlış yorumlamış da olabilirim, o yüzden yatırım tavsiyesi değildir. Kendiniz okuyunuz ve kendi çıkarımlarınızı kendiniz yapınız. Gerçi çoğunuz da yanlış çıkarım yapıyor ya neyse...
    Sn.usta burası hissenet .Şirketin iyi gördüğümüz yerlerini de kötü gördüğümüz yerlerini de yazmalıyız.

Her görüş hissenette olmalı.Iki taraf da yazmalı.Lütfen kenarda kalmayın.

Ben hissenin içindeki start up ların geleceği erkenden fiyatlaniyor yani spekülasyon yapılıyor.Suç olan maniplasyon.

Sayfa 53/235 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •