Sayfa 60/235 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 473 - 480 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bana ve kişiliğime gereksiz ve saçma saldırılara devam ettiğiniz müddetçe, bilançodan ve kap haberlerinden küçük yatırımcıları bilgilendirmeye devam edeceğim

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bilmeyenler, takip etmeyenler olabilir. Son 5 gündür aralıksız, yüklü miktarda ortak satışları devam ediyor. Birilerinin ekmeğine -bilmeyerek de olabilir- yağ sürülüyor. 5-6 liradan seve seve hisse satan ortaklar (Buna MVG Holding, Gedik Holding, Netmarble, Portmobil, Ersin Refik dahil) şimdiki durumu akıllarından bile geçirmezlerdi herhalde. O, Ağustos ayında yüzde 45.45 ortak oldu diye övüle övüle bitirilemeyen MVG Holding, heme Eylül ayında 3,6 liradan satış yapmış. Bütün kap haberlerini incelemedim ama en son bulduklarımdan birinde, 13 Kasım'da 7,5 lira civarından satıp pay oranı yüzde 25'e düşmüş. Gedik, en son dünkü 14 lira civarındaki 260bin lot satışı ile geçen sene Aralık'ta 14.74 olan oranını, yüzde 0.29'a düşürmüş.

Ben HUBVC'yi Türkiye'den arayan bir dostumun sorması üzerine incelememe almıştım. Teknik iyi gösteriyor, ne dersin demişti. Ben gözucuyla inceledim, ama ortaklarının böyle deli gibi pay sattığı bir hisseye ben ortak olmam demiştim. Tecrübelerime göre, genelde batacak şirketlerde böyle yaparlar demiştim. Ha ama teknik olarak biraz daha yukarı çıkarırlar, orasını bilemem, sizin alanınız demiştim.

İnşallah yanılırım.

Yatırım tavsiyesi değildir
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Bana ve kişiliğime gereksiz ve saçma saldırılara devam ettiğiniz müddetçe, bilançodan ve kap haberlerinden küçük yatırımcıları bilgilendirmeye devam edeceğim
    Sn.Usta burası hissenet .Burada demokrasi vardır.Kuslu sitedeki gibi ters yazı yazan müritler engellenmez.

Ben bu kuslu sitedeki CIFTLIKBANK SAADET ZINCIRI nden gerçekten korkmaya başladım.

Hergün yine binlerce lot mal satıyor gedik ve 58 bin lot kalmış .Bu lotlar da bitince ne olacak?

Herkes bir oyuna mi getirildim telasindalar ben dahil.

Aklımda deli sorular .Tufaya mi geldim?

3. Sn. Usta hubvc yi size soran arkadaşlarınız fiyatını kaçtan sordular sadece merak,
    ikincisi o arkadaşlarınıza mahçup olmamak için mi hisseyi kötülüyor olabilirmisiniz. Bazen bir günde insana 10 hisse soruluyor hepsini teknik değilde temel açıdan bilmek imkansız bir durum.

4. yarın uzun zaman sonra normal seansa dahil oluyor yarın için yukarı bekliyorum gedik satışları bugün biter.satışlar gayet güzel karşılandı alıcılar gerçekten güçlü duruyor.uzun vadeli bilemem ama yarın ciddi yukarı potansiyeli var.

5. Bugün bedelli onayı da gelebilir yada haftaya kalır.

6.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    yarın uzun zaman sonra normal seansa dahil oluyor yarın için yukarı bekliyorum gedik satışları bugün biter.satışlar gayet güzel karşılandı alıcılar gerçekten güçlü duruyor.uzun vadeli bilemem ama yarın ciddi yukarı potansiyeli var.
    Hayır hocam .Pazartesi normal seans.Inşallah yarınki kapanidimiz 14.00 veya üzeri olur.

7. 13.60 dan 90 bin lot eşleşen varmış .

Bitir artık satışlarını gedik .Yeter ulan be.

8. Ne 13.60 mış be arkadas. Satan belli de alan salak mı alısa giriyor bu kadar günlerdir

Sayfa 60/235 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •