Sayfa 61/235 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 481 - 488 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Karşılayan üç beş lot alan ky degildir herhalde

Alıntı Originally Posted by TUNAHAN Yazıyı Oku
    Karşılayan üç beş lot alan ky degildir herhalde
    Gedik bugünkü satışları ile elindeki hisselerin tamamını bitirdi. Bana da, bu kadar çok küçük yatırımcı alıcı olma ihtimali zayıf geliyor. Yani 6 günde çıktıkları miktar çok aşırı fazla küçük yatırımcı için. Üstelik tek emirde. Bizden biri 10bin lot satsa, salıverirler aşağı.

İnşallah küçük yatırımcı lehine bir açıklaması vardır.

Yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : Usta; 12-12-2019 saat: 18:53.

Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sn. Usta hubvc yi size soran arkadaşlarınız fiyatını kaçtan sordular sadece merak,
    ikincisi o arkadaşlarınıza mahçup olmamak için mi hisseyi kötülüyor olabilirmisiniz. Bazen bir günde insana 10 hisse soruluyor hepsini teknik değilde temel açıdan bilmek imkansız bir durum.
    Sanırım 2-3 ay kadar önceydi. Büyük ihtimal bir çizgiyi geçince girmiştir. Sorduğunda mı girdi, daha sonra mı bilmem. İyi teknikçidir. Beni dinlememiş olmalı ki, şu anda tek fiyata geçince teknik bozdu deyip çıktı. Aslında tam da emin değildi. Hem onun işi belli olmaz, iki gün sonra tekrar teknik düzeldi diyebilir. Riski sever, çoğu zaman tutturur. Benimle tamamen zıt.

Benim etkim olmuş mudur? Belki risk oranını azaltmıştır. yüzde 20 portfolyö ile gireceğine yüzde 10 ile girmiştir. Böyle şeyleri sormayız. Belki oradan, kar üzerinden bir zararı olmuştur ama kendi kararıdır.

Kesinlikle hiç bir gizli açık bir beklentim yok bu hissede, emin olabilirsiniz. Velev ki olsun, bence yazdıklarım doğru mu değil mi ona bakın derim, neden ben falanca şeyi yazmış olabilirim araştırmasındansa, neden falanca şey olmuş üzerine yoğunlaşmak daha faydalı olabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Sanırım 2-3 ay kadar önceydi. Büyük ihtimal bir çizgiyi geçince girmiştir. Sorduğunda mı girdi, daha sonra mı bilmem. İyi teknikçidir. Beni dinlememiş olmalı ki, şu anda tek fiyata geçince teknik bozdu deyip çıktı. Aslında tam da emin değildi. Hem onun işi belli olmaz, iki gün sonra tekrar teknik düzeldi diyebilir. Riski sever, çoğu zaman tutturur. Benimle tamamen zıt.

Benim etkim olmuş mudur? Belki risk oranını azaltmıştır. yüzde 20 portfolyö ile gireceğine yüzde 10 ile girmiştir. Böyle şeyleri sormayız. Belki oradan, kar üzerinden bir zararı olmuştur ama kendi kararıdır.

Kesinlikle hiç bir gizli açık bir beklentim yok bu hissede, emin olabilirsiniz. Velev ki olsun, bence yazdıklarım doğru mu değil mi ona bakın derim, neden ben falanca şeyi yazmış olabilirim araştırmasındansa, neden falanca şey olmuş üzerine yoğunlaşmak daha faydalı olabilir.

Samimi bir cevaba ne diyebilir insan. Sayın Usta objektif değerlendirmeleriniz olduğu sürece ki öyle olacağını düşünüyorum.
    Dediğiniz noktaya katılıyorum bu lotları ky alamaz, kağıt el değiştiriyor buda önümüzdeki günler için pozitif olacağını düşünüyorum,
    birde ulu orta bu satışlardan ziyade backgrounda bakmakta fayda var.

5. Öyle bir algı yaratılıyor ki, insanlar zaten uzaya gidecek bari yavaş yavaş gitsin diyor. Bende taşıyorum fakat bu fiyatlar ivedi bir sekilde haberlerle destek görmeli. Ayrıca bölünmeye bile 20/25 arası girecek inancı çok hakim. Bu tahta bize ezber bozduracak sanırım

6. Bu hubvc 9 bilinmeyenli denklem.

Bir anda şelale olabilir diye o kadar korkmama rağmen elimdekini satacagima alser arkadaşın da özel mesajının da etkisiyle elimdeki başka bir hisseden satip lot sayımı 2 katına çıkardım.

Ya herru ya merru .

hubvc yaşasın ky ımparatorluğu .

Yaşasın ky birliği

7. Bende kâr edip satanlardanım ve sonrasında eplas a girdim, orada %40 kar ı görünce oradan da çıktım, tekrat hub a geri geldim ve maliyetimi düşürdüm. Gelecekte uzun vadede hub un çok değerleneceğine inanıyorum. Ama bir yandan da gözüm hala eplas ta. YTD.

8. Herkese bol şanslar .Bunca stres yaşadım .Gedik bitirdi Ersin Pamuksuzer başladı satışlara.

O bitirince belki de MV holding kalan %25 ini satacak .

Bu nedir be. Bunlarla mi uğraşacağım.Bjk daki güzel alsatlarimla 6 lara düşen hubvc lerimi sabah Ersin Pamuksuzer in hisse satimi haberiyle 15.00 tlden vedalastim.

Pazartesi olabilecek şelale beni korkutan neden idi.Ama bir de 10 gun once 10.92 alisima gore %40 gibi muhteşem bir kar etmem sebebiyle bu satışı yaptım.

Hubvc belki de 10 gün sonra 20 tller üzerinde olacak ama bu korku yetti bana.

Sizlere bol şanslar .Yazdıklarım kendi kişisel düşüncelerim olup asla yatirim tavsiyesi değildir .

Gönlüm sizlerle arkadaş lar .

Teşekkürler hubvc.Kısa zamanda bana muhteşem kazandirdigin için.

Sayfa 61/235 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •