Sayfa 66/235 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 521 - 528 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Sana bir şey demek isterim. Burası ne kadar müsait bilemiyorum seninle aynı kağıtta olmak bir züldür.
    Nasıl bir yatırımcısın sokak oğlanları gibisin.
    Girdiğin her platformada dikkatimi çeken şey bilgisiz öküzce yazılar.
    Varsa hisse ile ilgili bilgin birikimin yazda bizde öğrenelim.
    Mahalle karıları gibi dedikodu çekişme vs .vs.
    Usta ismindeki beyfendi bile artık yazmıyor. senden başka yazan yok oda içerik bomboş.
    Bir daha senin yüzünden yazmayacam da ayrıca cezaya da razıyım.
    Ben de yazmayı bıraktım zaten ustadim.Mekan sizin artık.

Yazın artık bu 80 start up i burada.Hubvc düşerken de yazın öyle sivismayin.

Hubvc yükselirken yaz ,düşerken yazma .Oh oh ne ala.

Benden bu kadar mekan sizin eyvallah bana .

2. Tahtacı diyor ki bu kağıt sizin bildiğiniz kağıtlardan değil bu yatırım hissesi açık yapanları çakal ları çoluk çocuk çomaklari istemiyorum diyor.yiyorsa yapın da görelim...Nokta.

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ben de yazmayı bıraktım zaten ustadim.Mekan sizin artık.

Yazın artık bu 80 start up i burada.Hubvc düşerken de yazın öyle sivismayin.

Hubvc yükselirken yaz ,düşerken yazma .Oh oh ne ala.

Benden bu kadar mekan sizin eyvallah bana .
    Tilki gibisin 😉 , elimde malım yok düşmesini bekliyorum diyorsun , aynı zamanda olumsuz yorum yapıyorsun ki millet satsın düşsün , sende düşükten alasin , bu apaçık ortada
    Bu şartlarda senin sözünün hiç bir değeri yok kendini daha fazla düşürme ,
    Sattiysan çekil kenera düşmesini bekle uzun vade düşünenlerin modelini bozma biraz saygılı ol

Tilkiler aslanların artığı ile beslenir bununda unutma

4. Hoca sufle verir ,blöf yapar .Müritler de "Hocam bizi birakma ,bırakma bizi hocam " der .

Hocanın da istediği budur zaten ve geri döner .

Hubvc ile bu feto picinin hiçbir bağlantısı yoktur .Kuslu sitedeki bizi birakma hocam yorumlarını okuyunca bu feto şarlatani aklima geldi ve çok guldüm.

https://m.youtube.com/watch?v=bjIsnV...ature=youtu.be

5. Bakıyorum da elinde olan övüyor satan anında kötülüyor. Teknik temel bilen arkadaşlar dahi yorum yazmaz hale gelmiş forumda.Üzücü gerçekten

6.  Alıntı Originally Posted by Anil0070 Yazıyı Oku
    Bakıyorum da elinde olan övüyor satan anında kötülüyor. Teknik temel bilen arkadaşlar dahi yorum yazmaz hale gelmiş forumda.Üzücü gerçekten
    Pazarladilar geçtiler .Şeyh kaçtı gitti .Müritler de satıyor .Olan inanan saflara oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Pazarladilar geçtiler .Şeyh kaçtı gitti .Müritler de satıyor .Olan inanan saflara oldu.
    Bedelli den sonra tekrar tartışalım seninle..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Allah askına kimse demedi ki halka acıklık %18 den %75 lere geldi, satan gedik mi gerizekalı idi alanlar mı cok akıllı idi..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 66/235 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •