Sayfa 68/235 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 537 - 544 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Vur-Kaç yaparım diyorsan her yerde batma riskin yüksek.Şirkete ortak oldum,yatırımcıyım diyorsan, hisseni satmadığın sürece zararda değilsin.Günlük rakamlar her zaman yanıltabilir,panikletebilir,heycanlandırabilir.
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

2. Aynen öyle
     Alıntı Originally Posted by sutkan Yazıyı Oku
    Vur-Kaç yaparım diyorsan her yerde batma riskin yüksek.Şirkete ortak oldum,yatırımcıyım diyorsan, hisseni satmadığın sürece zararda değilsin.Günlük rakamlar her zaman yanıltabilir,panikletebilir,heycanlandırabilir.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şirket bunca satış yapıyor .Hala akillanmadiniz mi?

Adamlar twitter da yazıyor .Hisse %20-30-50 hareket çekiyor. Hisse yukseliyorken ky da alıyor.

Sonra başlıyor hisse düşmeye .Ama ustadlar "Düzeltme bu.Sabredin .Bebek büyütmek kolay değil. " diyorlar.

Bebek kucaginizda kalıyor ,üstad gidip başka bebek buluyor.

Akillanmadiniz mi hala?Yetmedi mi bu kaziklar?
    Bu yorum yazıldığında 27.09.2019 hubvc 3.80tl civarındaydı. Şimdi 13tl. Bu yoruma aldanıp satanlar ya da almaktan vazgeçenler 2 ay gibi kısa bir zamanda şu anki fiyata göre 3,5 kat kazancı kaçırdılar.. Benim tavsiyem Forumlarda haber paylaşımları,temel-teknik dayanaklarla yapılan yorumlar haricindeki yorumlara fazla itibar etmeyin. Hele ki aklı kendine bile yetmeyenlere aldanmayın. Malumunuz Para kolay kazanılmıyor. Bilmiyorum diyenler için yazıyorum Faaliyet raporlarını okuyun anlamaya çalışın. Temel ya da tekniksiz yatırım yapmak sisli havada 150 km hızla gitmeye benzer. Bazen kaza yapmazsın usta şoför sanarsın kendini. Ama çoğu zaman duvara toslarsın..

4.  Alıntı Originally Posted by Maximum26 Yazıyı Oku
    Bu yorum yazıldığında 27.09.2019 hubvc 3.80tl civarındaydı. Şimdi 13tl. Bu yoruma aldanıp satanlar ya da almaktan vazgeçenler 2 ay gibi kısa bir zamanda şu anki fiyata göre 3,5 kat kazancı kaçırdılar.. Benim tavsiyem Forumlarda haber paylaşımları,temel-teknik dayanaklarla yapılan yorumlar haricindeki yorumlara fazla itibar etmeyin. Hele ki aklı kendine bile yetmeyenlere aldanmayın. Malumunuz Para kolay kazanılmıyor. Bilmiyorum diyenler için yazıyorum Faaliyet raporlarını okuyun anlamaya çalışın. Temel ya da tekniksiz yatırım yapmak sisli havada 150 km hızla gitmeye benzer. Bazen kaza yapmazsın usta şoför sanarsın kendini. Ama çoğu zaman duvara toslarsın..
    doğru söze ne denir...

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Maximum26 Yazıyı Oku
    Sayın Maximum26 bu şahıs ne dediğini ne yazdığını bilmiyor.
    Bir hisse aldıysa o hisse iyidir çıkmalı sattıysa kötüdür düşmeli şeklinde abuk subuk yorumlar yapıyor buna
    bakıpta aldanan mutlaka vardır.
    BENİM ANLADIĞIM KADARIYLA;
    Sanırım hikayesi şöyle gelişiyor; hisse.net te derinhisse adında bir nik alıyor sonra nikin sahibi twittırda bir fenomen yani 90 binden fazla bir takipçisi varmış. Kendisini uyarmış bu nikimi kullanma sonra oda "alyatçı" diye bir nik alıp yoluna devam etmiş.
    Sonra bu "alyatçı" derinhisse nin değerlendirdiği hisselere koşuyor alıyor satıyor sonra derinhisse yi de eleştiriyor. )))
    ne komik bir durum. 3 lirayken bu hisse katlandı uzak durun patron satıyor vs. vs. dediğin çıkmadı işte.
    O yüzden forumu takip eden her forumdaş bunları bilipte bu şahsa ona göre değerlendirmeli yani onu takmamalı, ciddiye almamalı
    Alırsın satarsın kimse sana karışamaz elbette ama sattığında gelipte forumda met ettiğin hisseyi kötülürsen eline göre yorum yapmış olursun piyasada bu tip yatırımcı zaten fazlasıyla var.
    Biraz edepli seviyeli olmak gerekir sattın kenarda bekle ,düştümü tekrar değerlendirirsin bu sana kalmış.
    Selamlar.
    Hayırlı Cumalar
    Bol kazançlar.

6. Yiğidi öldür hakkını yeme .Türk sermaye piyasasını güçlendiren bu zata ben de teşekkür ederim .

Bundan böyle ben de sizin gibi bebek peşinde kosacagim.

Bu haftaki menüde hubvc ve 2 yeni bebek vardı.

Hubvc yi 15.64 ten satip 12.78 den yerine koymuştum.

Bu haftaki yazıda en başta yer verildiği için hubvc yi tutmaya devam edeceğim.2 yeni bebek daha açıklandı.Buradaki hubvc yatırımcısına saygimdan dolayı bu yeni 2 bebeğin hissenet topiklerinde yazacağım.Bu sayfada diğer 2 bebeğin reklamını yapmayacağım.

7. Burada yazan çoğunluk kişi yarin hubvc satip yukselen 2 yeni bebege atlayacaklar. Ama hubvc nin hiç satmayan yatırımcısı gibi yine ara ara yazi yazacaklar burada .

Arkadaşlar biz birbirimizi biliriz .Biz ky yiz. Yemem ben bu yatırımcı tripli yazıları

8. Start up ta yeni moda hissesi olan hisseden AL-acağım .

Bu hissede bir daha isim olmaz .Artık benim mekanim AL ile başlayan start up zengini hisse dir.

Yarın açılışta vereceğim hubvc lerimi .Size başarılar .
    Son düzenleme : alyatçı; 22-12-2019 saat: 22:32.

Sayfa 68/235 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •