Sayfa 75/235 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 593 - 600 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Cümleten selamün Aleyküm hubvc Ağaları.
    Sizler tabii ki ucuzdan aldınız .Ben de bugun aranıza katıldım.Olsun benim maliyet 14.60 civarı.Hubvc deki potansiyel çok çok büyük.Bu yüzden geçmişine hiç takilmam.Gecmise değil ,geleceğe yatırım yapılır Ağalar.

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Iyıkı bugun mallandık tekrar belkide 2020 nin de yıldızı olur hubvc...gerçi bu gedık aldığını tekrardan basmakla meşhurdur ama olsun bekleriz biz..
    Yahu Faşo Ağam nereye gitsem seni mi göreceğim ben?
    Ekip bunlar diyecekler diye korkuyorum ama

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Iyıkı bugun mallandık tekrar belkide 2020 nin de yıldızı olur hubvc...gerçi bu gedık aldığını tekrardan basmakla meşhurdur ama olsun bekleriz biz..
    Balat i sorma.Eldeki mali bitirmeden hafiflemek iyidir

4. Düzeltme bitiyor yeni zirvelere hazır olun Ağalar.Yilsonu bilançoda 2019 degerlemeler gelecek.Zeplin paymes identifi ve nice start up lar.Degerlemeler gelecek bilançoda .
    Hazirli ve sabırlı olacağız.

5. Her hisseye belli oranda girilir.Balat tan 135.053 lot almıştım.%300 kar ile çıktım.30 bin lot kaldı elimde.Hubvc ye ise bugün 30 bin lot ile girdim.Hedefim burada 28-30 aralığı Aralık 2020 sonuna kadar

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Gafur Ağam bu ne yahu?Bu ne nankörlük?Her tahtaciya saygı göstereceksin.Para kazanmissin,demedigin kalmamış .Ayıp yahu !
    Zamanla ona da alışırsın. O kazanır yine laf atar kaybedince artık siz düşünün. Bu arada hoşgeldiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Zamanla ona da alışırsın. O kazanır yine laf atar kaybedince artık siz düşünün. Bu arada hoşgeldiniz.
    Hoşbulduk Ağa m.Ayagim uğurlu geldi

8. Hayırlı olsun 15.95 i kırdı

Sayfa 75/235 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •