Sayfa 79/235 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 625 - 632 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Adamdur kendisi.Derinhisse..Nokta.

2.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    Hatip ağa hoş geldin renk getirmişsin..
    3 lerden beri her türlü sataşmaya rağmen, yılmadan, yorulmadan HUB ın arkasında duran, halen de durmaya devam eden derin üstadı da ayakta alkışlıyorum
    Derin YAMAN Ağam in gozbebegi hubvc dir ."Tüm derinhisse tarihinin en büyük işini yapacağım" demişti kendisi.
    Derin YAMAN Ağam kerevitasi 2 TL'den 100 TL ye ,Netaş i da 5 tlden 300 TL ye götürmüştü 3 yılda yıllar önce .Bu yüzden hubvc de daha yolun başındayız bence .

3. Yekün ustalar burada bakıyorum.Hayirli olsun hissedaşlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
    3 lerden beri her türlü sataşmaya rağmen, yılmadan, yorulmadan HUB ın arkasında duran, halen de durmaya devam eden derin üstadı da ayakta alkışlıyorum
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adamdur kendisi.Derinhisse..Nokta.
    Hoşbulduk Zuvay Ağam.Oflu Ağam DERİN YAMAN AĞAM bu hubvc ye kendini adadı.Ondan gelecek müjdeli haberleri bekliyoruz .

5. Derin YAMAN AĞAM dan müjdeli bir haber
    https://mobile.twitter.com/derinhisse

6.  Alıntı Originally Posted by Zuway Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Adamdur kendisi.Derinhisse..Nokta.
    Önder Hoca (Derinhisse) ye selam olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    GAFUR Ağam (Alyatci) benden sana bir hayat dersi daha .Bu filmi baştan sona izle.Ekmek ne demek ,nimet ne demek ,yokluk ne demek ,ümitsizlik ne demek anlayacaksın.
    Kalandar Soğuğu
    https://youtu.be/PUdlE6Jrh5s
    Agalarim ekmek kazanmak kolay değil.Hepimiz rizkimixin peşindeyiz.
    Savaş çıktı diye panik yapmayalım.Bu hissede satanlar çok olduğunda agresif yükselişler yapıyor .Bu yüzden malsiz kalabilirsiniz.
    Güvenli liman hubvc dir .DERİN YAMAN AGAM gozbebegi HUBVC ye sahip çıkar.Endeksten biz de etkileniriz kısa vadede ama kısa bir zamanda yeni zirvelere yelken açarız.
    Bu yazıyı yazmamın amacı ABD -İRAN SAVASİ nedeniyle panik yapilmamasidir.
    Gerçi buradaki maliyeti çok düşük Agalarimin başına silah da dayasalar satmazlar biliyorum ama ben burayı okuyan az sayıdaki hubvc yatirimcilari için yazıyorum bunları.
    Hissenet e üye olun Agalarim .Geleceğin EGEEEN i nin topigi de bol yazar cizerli olmalıdır.Gerci ben tek başıma kalsam da yazmaya devam ederim.Hissemi gündemde tutmaya devam ederim.SPEKULASYON yasaldır ,ben burada SPEKÜLASYON yapıyorum.Maniplasyon yasal değildir.Maniolasyon yaptığımız yok burada .
    Haydi bakalım herkese hayırlı seanslar .

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim ekmek kazanmak kolay değil.Hepimiz rizkimixin peşindeyiz.
    Savaş çıktı diye panik yapmayalım.Bu hissede satanlar çok olduğunda agresif yükselişler yapıyor .Bu yüzden malsiz kalabilirsiniz.
    Güvenli liman hubvc dir .DERİN YAMAN AGAM gozbebegi HUBVC ye sahip çıkar.Endeksten biz de etkileniriz kısa vadede ama kısa bir zamanda yeni zirvelere yelken açarız.
    Bu yazıyı yazmamın amacı ABD -İRAN SAVASİ nedeniyle panik yapilmamasidir.
    Gerçi buradaki maliyeti çok düşük Agalarimin başına silah da dayasalar satmazlar biliyorum ama ben burayı okuyan az sayıdaki hubvc yatirimcilari için yazıyorum bunları.
    Hissenet e üye olun Agalarim .Geleceğin EGEEEN i nin topigi de bol yazar cizerli olmalıdır.Gerci ben tek başıma kalsam da yazmaya devam ederim.Hissemi gündemde tutmaya devam ederim.SPEKULASYON yasaldır ,ben burada SPEKÜLASYON yapıyorum.Maniplasyon yasal değildir.Maniolasyon yaptığımız yok burada .
    Haydi bakalım herkese hayırlı seanslar .
    Açılışta 16.01 i gördük ve artıya geçtik.Hubvc 17.10 şu an
    Agalarim panik kötüdür.

Sayfa 79/235 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •