Sayfa 81/235 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 641 - 648 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 18.37 yi yaktik

2.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Derin YAMAN AĞAM kraldır katiliyorum.30 bin lotum var ve İRAN ABD savaşında tek lot satmayı düşünmedim.
    Hatip Ağam kraldir .Hatip Ağam balat da yine tavaniz

3. Hubvc kesinlıkle sağlam geleceği olan şirket, nakıtım yoktu agam buradada karda olunca bunu feda ettim.. Diğerleri ile devam.. Piyasaların yonunu abd nın İran a vereceği cevap belirleyecektir.. Hub da zaten sorun yok düşse bile en kısa zamanda toparlanacak ender senetlerdendır... İnşallah kısa zamanda bu beladan da kurtuluruz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hubvc kesinlıkle sağlam geleceği olan şirket, nakıtım yoktu agam buradada karda olunca bunu feda ettim.. Diğerleri ile devam.. Piyasaların yonunu abd nın İran a vereceği cevap belirleyecektir.. Hub da zaten sorun yok düşse bile en kısa zamanda toparlanacak ender senetlerdendır... İnşallah kısa zamanda bu beladan da kurtuluruz...
    Faşo Ağam ben de Balat lari bu yüzden azaltmistim.Hersey tam olarak belirsizdi ve kısa zamanda iyi kar ettiğim için çoğunluğu sattım.Ama eldeki 30 bin lotu tutmaya devam ediyorum balatta .İzlemeye devam ediyorum.Belki 5 tl olabilir orma gibi tavan tavan giderek .

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Hatip Ağam kraldir .Hatip Ağam balat da yine tavaniz
    Ulan Gafur Hatip Ağa kim Derin YAMAN AĞAM kim?Başlatma kıçı kırık Hatip Agandan.
    Ulan biz haddimizi biliriz .Koskoca borsaya damgasını vurmuş DERİN YAMAN AĞAM in yanında benim adim bile edilmez . Haddimi bilirim ben.Bak Gafur DERİN YAMAN AĞAM dan özür dile herkesin önünde.Gecmiste kötü yazılar yazmışsın nankör kedi .Yoksa seninle selam sabahi keserim.

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ulan Gafur Hatip Ağa kim Derin YAMAN AĞAM kim?Başlatma kıçı kırık Hatip Agandan.
    Ulan biz haddimizi biliriz .Koskoca borsaya damgasını vurmuş DERİN YAMAN AĞAM in yanında benim adim bile edilmez . Haddimi bilirim ben.Bak Gafur DERİN YAMAN AĞAM dan özür dile herkesin önünde.Gecmiste kötü yazılar yazmışsın nankör kedi .Yoksa seninle selam sabahi keserim.
    18.99 u yaktik, 18.50 lerdsyiz
    Estağfurullah Hatip Ağam .Sen de benim kralimsin.
    Ben DEMIR YAMAN AĞA min kahyasiyim.Derin YAMAN AĞAM in da bundan sonra MARABA siyim.
    Geçmiş için özür diliyorum. Derin YAMAN AĞAM çok yasa .Hubvc ile hep beraber yeni zirvelere .Inşallah kısa zamanda 30 tl üzerini de görürüz de ben de AĞA olurum Hatip Ağam. Çok para kazanırsam ilk isim tüp bebek tedavisi .Biliyorsun benim hanım Saniye ile çocuğumız yok daha .

7. Aga daha fazla malla gerı dondum... Bu Hub hastalık... ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Alan işyatırım tahtayı buraya getiren babayığit... O alıyorsa satmak mantıksız geldi...

Sayfa 81/235 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •