Special Days Image
Sayfa 9/235 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 65 - 72 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 10 milyonu nereden çıkardınız bilemiyorum ama satışın nasıl yapılacağı "ek açıklamaların 3.maddesinde" açık bir şekilde yazıyor. (-3-Artırılacak yeni payların, Şirket esas sözleşmesinin "Sermaye ve Hisse Senetleri" başlıklı 8. maddesinin Yönetim Kurulumuza vermiş olduğu yetki çerçevesinde, ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanarak ve tamamı nakit (bedelli) olarak karşılanmak suretiyle halka arz edilmeksizin, Borsa İstanbul A.Ş. ("Borsa") Toptan Alış ve Satış İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları ("UUE") çerçevesinde oluşan baz fiyata uygulanacak marjlar dahilinde aşağıdaki tabloda belirtilen tutarda tahsisli surette satılmasına )

2.  Alıntı Originally Posted by yelkenli Yazıyı Oku
    10 milyonu nereden çıkardınız bilemiyorum ama satışın nasıl yapılacağı "ek açıklamaların 3.maddesinde" açık bir şekilde yazıyor. (-3-Artırılacak yeni payların, Şirket esas sözleşmesinin "Sermaye ve Hisse Senetleri" başlıklı 8. maddesinin Yönetim Kurulumuza vermiş olduğu yetki çerçevesinde, ortakların yeni pay alma hakları tamamen kısıtlanarak ve tamamı nakit (bedelli) olarak karşılanmak suretiyle halka arz edilmeksizin, Borsa İstanbul A.Ş. ("Borsa") Toptan Alış ve Satış İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları ("UUE") çerçevesinde oluşan baz fiyata uygulanacak marjlar dahilinde aşağıdaki tabloda belirtilen tutarda tahsisli surette satılmasına )
    3703707x2.7=10.000.000
    Tesadüf olamaz bu. Yarın tavanda olabilir ama eninde sonunda SPK onayından sonra bu fiyattan satılacak yeni kağıtlar. Sonra yine 4 de olur 5’te. Bu kağıt 10 bile olabilir. Önü çok açık.
    MV holding KVK’nın sahini. Turkcell ortağı bir şirket. Yazılım işlerini yeni teknolojileri geliştirdikleri takdirde Gyhol ve Hubvc’nin 1’e10 1’e100 kazandırmadı süpriz olmaz uzun vadede.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. SNKRN 'de bedelli sermaye artırımı iptal edildi,şirket tavan; bizimkisi iptal edildi,üç kuruş pirim!Baskıların ne zaman biteceğini bekleyip göreceğiz.

4. Baskıya devam işe paslıyorar malı sanki

5. Bır kere de tutun gittiğin yerde,düşmek zorunda mısın?

6. Buna da gyhol de de yorum yapan yoktu aldik 2 sini de guzel karla verdik

7. bi tavan yapta alem tavan görsün

8. Satip tekrar almistim %14 e yakin para kazandirdi gyhol bedelsiz acikladi hareketi bu yapti tesekkurler spek

Sayfa 9/235 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •