Sayfa 96/235 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 761 - 768 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Atın be kafanizdan hubvc 1 den 25 oldu algısını .Bu balon bir ifade .Yanlış bir algı .

2. Hay maşallah beklemeye devam inşallah derin ağanın hisselerinde. Bu arada yine böyle keşiflerin olursa paylaşırsan seviniriz
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Demir YAMAN AĞAM ,hubvc ,reysas lojistik Derin YAMAN AĞAM in hisseleri . Bu iki hisse bizler için çok çok değerli iki hisse .

Bunlarda uzuncuyum.Ayrica benim kendi bulduğum hisselerim oluyor.Balat ,Frigo,bagfs ,karel kendi kesfimle dipten alıp iyi para kazandığım hisselerden oldu.
    JKM-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Agalarim 9 Ağustos'ta %50 bedelli açıklanıyor .10 Eylül'de bu iptal edilip %18.5 tahsisli sermaye artırımı na cevriliyir .Artırılacak 3 milyon 750 bin lot un 2 milyon 48 bin lotu MV holdinge,857 bin lotu Gedik yatırım holdinge,671 bin lotu gedik menkul değerlere,125 bini Ersin Pamuksuzer e tahsis edilecek kararı alınmış.

Sonra da Birkaç gün sonra "Hisse fiyatlarındaki olağanüstü hareketler nedeniyle tahsisli sermaye artırımıni iptal ediyoruz .%50 bedelli sermaye artırımı kararı aldık" deniliyor .

9 Ağustos'taki karar tekrar alınıyor .

Tüm amaç o zaman 4milyon lot olan piyasadaki ky nin elindeki lotlardan koparabildikleri kadarını koparmak imiş .

Taktik üzerine taktik değiştirmişler.Hisse 3 TL'den 5 TL'ye çıktı diye hangi yönetim karar değiştirmiş borsa tarihinde?

Bu taktiklerle hisseler agresif biçimde yükselirken en azından çok az ky ya para kazandirilmis benim gozlemime göre .

Tüm bu algilarla artık ky 20 tlli fiyatlardaki hubvcye balon gözüyle bakıyor .Bundan sonraki olasi çok yüksek rakamlara giderken bu yükselişe cok az ky katılacaktır .
    Bir nevi amaçlarına ulaşmış ERENLER .

Benim bundan sonraki beklentim 30 TL üzeri rakamlarda amma yıl sonu degerlemesi olur ,amma start up lardan bazılarında çok büyük gelişim haberleri ile hubvc hisse fiyatı yükselişinin boşuna olmadığı gösterilecektir .

Düşük fiyattan yüklü alıma izin verilmeyen hubvc de çok yüksek fiyatlardan GUVENLE alınması taktiği uygulanacaktir .

Sonuç olarak adamlar işlerini mükemmel yapmışlar .
    İşte bu yüzden ben diyorum ki hubvc de asıl hikaye şimdi başlıyor .Benim 3 yıldaki hedefim 3 haneli rakamlardir.

Buradan tekrar benim DERİN YAMAN AĞAM olarak hitap ettiğim derinhisseye ye selamlarımı ve teşekkür lerimi sunuyorum.

Allah işini gücünü rast getirsin DERİN YAMAN AĞAM...!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Atın be kafanizdan hubvc 1 den 25 oldu algısını .Bu balon bir ifade .Yanlış bir algı .
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim 9 Ağustos'ta %50 bedelli açıklanıyor .10 Eylül'de bu iptal edilip %18.5 tahsisli sermaye artırımı na cevriliyir .Artırılacak 3 milyon 750 bin lot un 2 milyon 48 bin lotu MV holdinge,857 bin lotu Gedik yatırım holdinge,671 bin lotu gedik menkul değerlere,125 bini Ersin Pamuksuzer e tahsis edilecek kararı alınmış.

Sonra da Birkaç gün sonra "Hisse fiyatlarındaki olağanüstü hareketler nedeniyle tahsisli sermaye artırımıni iptal ediyoruz .%50 bedelli sermaye artırımı kararı aldık" deniliyor .

Tüm amaç o zaman 4milyon lot olan piyasadaki ky nin elindeki lotlardan koparabildikleri kadarını koparmak imiş .

Taktik üzerine taktik değiştirmişler.Hisse 3 TL'den 5 TL'ye çıktı diye hangi yönetim karar değiştirmiş borsa tarihinde?

Bu taktiklerle hisseler agresif biçimde yükselirken en azından çok az ky ya para kazandirilmis benim gozlemime göre .

Tüm bu algilarla artık ky 20 tlli fiyatlardaki hubvcye balon gözüyle bakıyor .Bundan sonraki olasi çok yüksek rakamlara giderken bu yükselişe cok az ky katılacaktır .

Benim bundan sonraki beklentim 30 TL üzeri rakamlarda amma yıl sonu degerlemesi olur ,amma start up lardan bazılarında çok büyük gelişim haberleri ile hubvc hisse fiyatı yükselişinin boşuna olmadığı gösterilecektir .

Düşük fiyattan yüklü alıma izin verilmeyen hubvc de çok yüksek fiyatlardan GUVENLE alınması taktiği uygulanacaktir .

İşte bu yüzden ben diyorum ki hubvc de asıl hikaye şimdi başlıyor .Benim 3 yıldaki hedefim 3 haneli rakamlardir.

Buradan tekrar benim DERİN YAMAN AĞAM olarak hitap ettiğim derinhisseye ye selamlarımı ve teşekkür lerimi sunuyorum.

Hatip Ağam " Bunca parayı boşuna hubvc ye basmadim " diyorsun.Her geçen gün sana inancım daha da artıyor .
    Bu hubvc tam bir hazine desene.

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim 9 Ağustos'ta %50 bedelli açıklanıyor .10 Eylül'de bu iptal edilip %18.5 tahsisli sermaye artırımı na cevriliyir .Artırılacak 3 milyon 750 bin lot un 2 milyon 48 bin lotu MV holdinge,857 bin lotu Gedik yatırım holdinge,671 bin lotu gedik menkul değerlere,125 bini Ersin Pamuksuzer e tahsis edilecek kararı alınmış.

Agalarim MV HOLDİNG HUBVC yi 2016 da alma maliyeti dolar kuru ve faiz bindirildiginde yaklaşık 6 TL ye denk geliyor.BU BİRİNCİ CAN ALICI NOKTA....!!!!!

İKİNCİ CAN ALİCİ NOKTA ;Borsada 3 ay boyunca satılan hubvc lerin yaklaşık ortalama fiyatı 10 TL ......!!!!

Bu iki sebepten ötürü kimse bana hubvc 1 TL'den geldi ALGİSİNİ dayatamaz .Hesap ortada .

Ben hesabımı buna göre yaptım.Hubvc hareketine 10 TL'den başlamıştır . Şimdi de 25.38 kapatmıştır.

6. Yaranamadik kimseye yine .Biri bugün investing de Balata topiginde "Balata da Hatip Ağa diye biri vardı .En büyük lot onda idi .Sesi kesti .O mu satti da göçtü yoksa?" minvalinde yazmış .Altına da kötü yorumlar yazılmış .

Vay a.q .Ulan yine yaranamadik .0.70 lerden yazmaya baslamisim DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ romanını yazmışım investing ve hissenette hergun onlarca kez .Sonuç ;yine kötü olan biz olduk.Tipki Frigo da olduğu gibi,tıpkı yıllar önce Egeen de olduğu gibi .krontta ,datagate de otokarda ve nicelerinde olduğu gibi .
    Dipten biz buluruz ,yazarız forumlarda yüksek hedeflerimizi ,ama yaranamayiz .

Ama bosverin Agalarim deveye diken cekemeyene s..Ken diye boşuna dememişler .
    Ben yoluma bildiğim gibi devam ederim .

Sayfa 96/235 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •