Special Days Image
Sayfa 99/235 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 785 - 792 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Akıl veren çok olur bu memlekette akıl verene para ver dedimi topuk amk bir Allah' ın kulunu bulamazsınız.
    Yok bilmemne şirketi öyle yapmış ben sizi düşünüyorum da düşünme birader git sen kendini düşün.

24 den aldık 32 oldu %%33 para kazandık 1 haftada, bizde akıl gani gani var sende varsa garibanları çok düşünüyorsan ihtiyacı olana para ver ha yoksa da boş yapma bu ülkede kimse kimseyi düşünmez hayrına.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Rahat olun arkadaşlar, tadını çıkarmaya bakın, uzuncuysanız kapatın ekranı sırtınızı yaslayın

3. Yanılmıyorsam hatip Ağayla, Alyatçı cezalılar öyle gözüküyor

4. Hub da gedık dün ve cuma aldıklarını bugun verdı... Bakalım tekrardan kaçtan girip kaça taşıyacak senedı.. Aldıklarının yukarıdan karşılanması önemli... Bunu sürekli yapıyor..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Kapanış 31.74

6.  Alıntı Originally Posted by Moyal Yazıyı Oku
    Yanılmıyorsam hatip Ağayla, Alyatçı cezalılar öyle gözüküyor
    Benim ceza bitmiş az önce .Hatip Ağam in....ing e damga vurmuş .Hubvc ,tknosa daydi en son.

Komsu köyde yazdı.29 ocakta cezası bitiyormus.

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Benim ceza bitmiş az önce .Hatip Ağam in....ing e damga vurmuş .Hubvc ,tknosa daydi en son.

Komsu köyde yazdı.29 ocakta cezası bitiyormus.
    Benim cezanın sebebi ormanlık alanda mangal yakmak, Derin YAMAN AĞAM in reklamını yapmak ,alıp sattığım hisseleri yazmak ve chat tarzı muhabbet etmek ��������

Ama bu şekilde iyi oluyordu.Yahu bu Hatip Agami tanıdığım günden beri hergun para kazandım.Beraber ceza arkadaşlığı yaptığım için gurur duyuyorum .
    Hatip Ağam komşu koydesin. Burayi okuduğunu biliyorum.Selam olsun sana .Sen de komşu köyden selam gönder yarın bana .Hubvc sayfasından gönder HatipAğam

8. merhaba arkadaşlar bedelli bölünme tarihi belli oldu mu ?

Sayfa 99/235 İlkİlk ... 4989979899100101109149199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •