Sayfa 64/235 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 505 - 512 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Bir hisse sadece şu kurum aldı bu sattı ile değerlendirilmemeli . Uzun vadeli yatırımcı zaten günlük hareketlere fazla takılmaz.
    Yani bir stratejimiz olmalı.
    Bunu şuna benzetebiliriz Osym sınavlarına giren öğrenciler nasıl ki yeni nesil sorulara bakmadan çözmeden başarılı olmasa bizlerde borsa yatırımcısı olarak yeni nesil teknoloji ve gözde meslek ve şirketleri önceden keşfedebilmeliyiz.
    Sn mortac20 bu mesajımdan beri taşıyorum. Bakınız.

2. Sn Usta nerdesiniz epeydir yazmıyorsunuz , yazdıklarınız eleştiri de olsa kaliteliydi. Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Yazdığınız yorumda "BİST yönetimi bu Oylum Hubvc gibi hisselere sert uygulamalar düşünüyor" demişsiniz bende size kaynak soruyorum ne var bunda lafı kim gevelemiş her şey açık ve net.
    Siz neden bu kadar agresifsiniz onu anlamadım. Yada biri size hakaret mi etti bilemiyorum. Ne oluyoruz.
    Biraz daha saygı çerçevesinde yorum yapabiliriz.
    3 liradan beri burdayım hiç bir yere ayrılmadım sıvışmadım Sn Alyatçı da şahittir.
    hergün aynı nakaratı tekrar etmenin anlamı yok. Zaten forum siteleri epey bir zamandır kalitesi düşmüş eskisi gibi güzel paylaşımlarda yapılmıyor.
    Onun dışında hisse ile ilgili varsa başka bilgi temel teknik yada bilmediğimiz gözümüzden kaçan paylaşırsanız seviniriz. Belki eksiklerimiz vardır tamamlamış oluruz.
    Bol kazançlar.
    YTD.
    Progene helal olsun diyorum tekrar.Hem frigo da hem de hubvc de dimdik durdu.Bu hisselerde büyük resmi gördü.Yapının her hissesini alan ky lardan olmadı. Helal olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Sn Usta nerdesiniz epeydir yazmıyorsunuz , yazdıklarınız eleştiri de olsa kaliteliydi. Selamlar.
    Usta gerçek bir borsaci yıllardır kront ta bekliyor.Kront büyüyor ama kar artisi hala yok.Hisse son 1 ayda YAZILIM HISSELERI YUKSELISInden nasibini alabildi.

Usta çok kaliteli bir yatırımcı.Yazdıkları benim kaygılarını da destekliyor. Ben bu yüzden hubvc de temkinli iyimserlerdenim.

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Progene helal olsun diyorum tekrar.Hem frigo da hem de hubvc de dimdik durdu.Bu hisselerde büyük resmi gördü.Yapının her hissesini alan ky lardan olmadı. Helal olsun.
    Hayırlısı diyelim. Bol kazançlar.

6. StartersHub'ın portföyünü burdan inceleyebilirsiniz: https://startershub.com/portfolio/

7. Ky larin şimdi diger hisseleri zararina satip hubvc ye gelmesini bekliyoruz .Anlık 15.20 deyiz

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Ky larin şimdi diger hisseleri zararina satip hubvc ye gelmesini bekliyoruz .Anlık 15.20 deyiz
    Hubvc ve oylumdan kazanıp ,3-5 ay önce 0.60 olan rygyo yu 4 lerden alan ve "Sayende Arge ci olduk ustad" diyen ky seni de bekliyoruz tekrar hubvc ye

Sayfa 64/235 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •