Sayfa 182/235 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by borsa1988 Yazıyı Oku
    Alyatçı //// Hatip ağa ne dersiniz genel duruma
    Ağam günlerdir dediğim ortada .Alyatci yani Yamanlarin GAFUR ARDYZ topiginde günler önce yazmış öngörülerini .Helal olsun adama .Öngörüleri tutuyor adamın.

ARDYZ topiginde okuyabilirsin Alyatci nin yazilarni .

2. Agalarim mal alanlar çok düştü diye BALON HİSSE almasın.

Bilancosuna göre UCUZ SİRKETLERİN hisselerinden alın.

Birçok hisse çok ucuz su an.Ama balon olup ederi çok düşük olan hisselerden almayın.

Yatırım danismanlarinixa sorun hangi hisseler UCUZ diye .

TWİTTER SARLATANİ PAZARAMACİ SEYHLERDEN uzak durun.

3. Birçok SPEK BATTİ su 3-5 un içinde .Kredili mal taşıyan binlerce kişi battı bu 1 haftada .

Dünya piyssalarinda binlerce spekülatör batti son bir haftada .

15 gün önce dediniz ya bir çok kişi 3 ayda kazandığını yakın zamanda kaybedecek doğru çıktı iyiki kenara çekilmişim
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Birçok SPEK BATTİ su 3-5 un içinde .Kredili mal taşıyan binlerce kişi battı bu 1 haftada .

Dünya piyssalarinda binlerce spekülatör batti son bir haftada .
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Garip bir durum SPK buna sağlam ceza veremedi adam satmayın diyor stoploss yapanlar canını kurtardı 12 TL'yi gören tahta 5 TL
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Para ,menfaat sen nelere kadirmissin

Vatan ,bayrak ,bozkurt ,devlet ,millet edebiyatı yapan Twitter Şeyhi ve müritleri dün coronavirus açıklaması yapan Türkiye min bakanlarına yetkilileri ne verdi veristirdi.

Bu gece ise SİYONİST TRUMP a övgüler dizip "Guzel bir açıklama yap 03:00 " diyorlar .Dua ediyorlar Trump ekonomik önlem alsın diye

YORUMSUZ
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Dün Hubvc de fena çarpıldım düşük taban14.40 ı gördü yüksek 16.35 şimdi 15.24 eski fiyata göre 22.36 dırr

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Yukaridan zirveden sattiklarimi Bugün geri aldım.

Bir cukka daha yapacağım.Hedef satış fiyatim bende sakli

Hubvc VURGUNCUSU olarak nasipse haftaya OKKALI bir EXIT yapacağım hubvc den.

Hubvc m benim.Seni seviyorum HUBVC
    Başkan sen daha geçen yazmadın mı?Hazirana kadar borsaya uğramıyacğım die.Neden fikrin değişti?...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8. Hatip ağa ben bunun basit bir grip ve basit bir virüs olduğuna inanmıyorum artık bu kadar basit ve geçici bir şey olsaydı dünya bu kadar çalkalanmazdı

Sayfa 182/235 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •