Sayfa 177/235 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Dardanel 1.40 larda iken "Benim hiçbir alakam yok.Liste de olamaz dardanel Borcu çok " dedi .4 lerde tavan kapattığı günün akşamında "Listemizin yeni bebeği dardanel hayırlı uğurlu olsun " dedi .Bir kişi yalan desin yazdıklarıma .
    Listemde olamaz derken dardanelde mal toplanıyordu kesin bana göre .

2. Ne oldu ne değişti de listeye girdi off komplo teorileri geliyor insanın aklına
     Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Dardanel 1.40 larda iken "Benim hiçbir alakam yok.Liste de olamaz dardanel Borcu çok " dedi .4 lerde tavan kapattığı günün akşamında "Listemizin yeni bebeği dardanel hayırlı uğurlu olsun " dedi .Bir kişi yalan desin yazdıklarıma .

3. Naten bilançosunu yere göğe sığdıramıyor .81 milyon "Alım yapılırken pazarlık yapılarak ucuza alım miktarı " kar yazılmış serefiyeden Bu 81 milyon olmasa 14 milyon tl zarar aciklayacakmis naten.

Bilançoda devamlılık için önemli olan esas faaliyet karidir. Neden in esas faaliyet karı sadece 7 milyon tldir.

4. Oylum un her bilancosunu degerlendiriyor ve "Oooo muhtesem cart curt " diyor .Halbuki ciro yıllardır artıyor ama net kar her bilanço yaklaşık 2 milyon tl

Vatandaş in eşeği hergun güzel

5. Kapanış 23.40 Rüçhan ile birlikte yaklaşık 34 TL ye tekabül ediyor eğer bölünme olmasaydı bence 34 değil 21-22 civarında olurdu

6. Sizde nankör olmayın canım Derin bey sayesinde bu kadar kazandınız sizin diğerlerinden farkı trenden zamanında inmeyi bilirdiniz.

7. Burası hissenet .Burada begenmefigin yorumları olanları engelleyemezsin.Burada müritler yok .

8. Global Krizin içindemiyiz Koronavirüs daha ne kadar etki edecek bence bunlara odaklanmak lazım Bununla ilgili görüşlerimi daha önceki sayfalarda belirtmiştim

Sayfa 177/235 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •