Sayfa 152/235 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Düşük 31.68 yüksek 38.20 yi gördü şimdi 35.08 de

2. Benm anlamadigim ne biliyor musunuz ? malum sahis diyorduki vergi dairesi kari gelince bu vergi dairesi kari asil blncoyu bekleyecegiz dedi ee bilanco geldi bilanco berbat ne oldu yorum yapmiyorsun ici boş ne oldugu belli olmayan sirketi 30 a katlamiş sirketi garibana kakaladin simdi de boş boş konusuyorsun

3.  Alıntı Originally Posted by erdemliborsaci Yazıyı Oku
    Benm anlamadigim ne biliyor musunuz ? malum sahis diyorduki vergi dairesi kari gelince bu vergi dairesi kari asil blncoyu bekleyecegiz dedi ee bilanco geldi bilanco berbat ne oldu yorum yapmiyorsun ici boş ne oldugu belli olmayan sirketi 30 a katlamiş sirketi garibana kakaladin simdi de boş boş konusuyorsun
    Siz onu bunu bırakın öneriniz nedir hadi bunu geçelim başka birini eleştirmek kolay varsa sizin
    önerebileceğiniz başka durumlar , fikiriniz var mı? Şahıslar ilgili sorununuz varsa gidip yüzüne söyleyin daha akıllıca olur.
    Son düzenleme : alser; 18-02-2020 saat: 14:31.

4. Düştüğünde azmanlar iş başında 3 liralardan beri buradayız geçin boş laflarınızı dinlemekten gına geldi.
    Bırakında sizde bizim gibi yatırımcı olmayı şiar edinin.
    Son düzenleme : alser; 18-02-2020 saat: 14:31.

5. Yok ben demedim mi düşecek yok ben demedim içi boş şirket hangi birinizi mort kapak edecem lan. Kızdırmayın lan adamı.
    3 liradan beri burdayım progen de burdaydı, alyatcı burda geçmiş sayfaları okuyunda gelin.
    LAn şimdi ben 3 liradan beri şirkete güvendim bekledim sabır ettim hata mı ettim ,
    bence erken satıp treni kaçıran g.. oldu sonra gelip burda sayıklıyor. şahitlerim var ezbere konuşmuyorum.
    Eşofmanlı şevket gibi aynı şeyleri tekrar ettirmeyin.
    Sanırım bu dilden anlıyorsunuz.

6. Sn Alser haklısınız . Başından beri aynı şeyleri söylediniz bende şahidim.

7. Kaç kez aynı şeyleri yazdık. Panikle mal satılmaz. Sabah tabandan satanlar ne oldu.
    Mevzu bilanço ise zaten dün satın aldı düştü.
    Bilançosu iyi gelen şirketinde bilançosu geldiği gün terse yatırıp hisseyi düşürürler elindeki malı alırlar. Yani kısacası önceden satın alınıyor .
    Bugün de aynı şey oldu panik yapanlar kaybetti.
    Şİmdi bu lotları dağıtanlar ne yaptı panik yaptırıp bazılarının malını ellerinden aldı.
    YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Kaç kez aynı şeyleri yazdık. Panikle mal satılmaz. Sabah tabandan satanlar ne oldu.
    Mevzu bilanço ise zaten dün satın aldı düştü.
    Bilançosu iyi gelen şirketinde bilançosu geldiği gün terse yatırıp hisseyi düşürürler elindeki malı alırlar. Yani kısacası önceden satın alınıyor .
    Bugün de aynı şey oldu panik yapanlar kaybetti.
    Şİmdi bu lotları dağıtanlar ne yaptı panik yaptırıp bazılarının malını ellerinden aldı.
    YTD.
    İnsanlar alip satmakta serbest size ne ? bilanco kotu gelmiş satiyor satmak yasak mi size mi soracak ? twitterdakşi malum sahista satmayı yasakliyor yillardir bu piyasadaiym boyle rezillik gormedim butun bu yazilanlari tek tek ekran goruntusu mahkeme spk goreceksiniz neler olacak garibana oyle 20 ye katlamiş ici boş hisseyi kakalamak neymiş adalet gosterecek

Sayfa 152/235 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •