Sayfa 72/235 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 569 - 576 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Ben böyle parayı hiçbir hissede kazanmadim itiraf edeyim.Bedelli gunu açıklanınca tekrar almayı düşünüyorum .Bedelli sonrası bir hareket olabilir diye.

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Oh Alser kardesim ooooh .Keyfin yerinde ,hubvc devreleri yakmis 13.45 olmuş yazarsin.Keyfin yerinde maşallah.

Inşallah devam olur hubvc de keyfin daha da artar ve daha çok yazarsin. Hisse günlerdir düştüğü için benden başka yazan yoktu.

Inanın ben ky nin kazanmasını isterim.Üzülüyorum sürü psikolojisi içindeki hareketlere .

750 milyonluk güzel bir paket açıklandı.350 milyonu direkt start-up benzeri şirketlere .

Inşallah tahta yapıcı hisseyi yukarılara sürükler.Saman alevi gibi %10-15 arası yukseltip geri düşürmez.Oylum gibi olmaz inşallah sonu.
    Görüntü oylum gibi oluyor .Haberlerle yukarıya bir yukselis ve sonra düşüş. Sonra yeni haber yeni coşku ve yine düşüş.

Resmen adamlar aşağıdan alıyorlar ve yukarıdan satiyorlar.

Neyse ben de onlar gibi yapıyorum.Yüksekten sat ,aşağıdan al.

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Saadet zincirinin ilk halkasindan alanlar borsada kazanmadiklari parayı son 1 yılda kuslu site fenomeni sayesinde kazandı.Sevgileri hiçbir zaman bitmez .Heryerdd savunacaklar çünkü para kazandılar.Ama olan saadet zincirine sonradan katılanlara olur.

Bu bütün saadet zincirlerinde böyledir .

Bu arada Ciftlikbank Tosuncuk u Ukrayna da intihar etmiş dediler doğru mu?
    hocam şu kuşlu site fenomeni kimmiş bizde bilsek.

özeldende atabilirsiniz..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

4. Arkadaşlar cok rica ediyorum şu alyatci arkadaşı ciddiyr almayin. Kendisi psikolojik rahatsızlık yaşıyor... İdare edin lutfen saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar cok rica ediyorum şu alyatci arkadaşı ciddiyr almayin. Kendisi psikolojik rahatsızlık yaşıyor... İdare edin lutfen saygılar
    Bu konuda kendisi de yazıyor zaten beni takmayın diyor ne yaptığımı bende bilmiyorum diyor (bu konuda çok dürüst davranıyor).
    Onuda o şekilde kabullendik.

6. ben de iyi kazandım bu kağıttan...fakat tekrar girmeye orkuyorum..
    Ya simdi kazanirim , ya da az sonra ...

7. 2020 yılına yapay zeka teknolojisi damga vuracak

http://www.hurriyet.com.tr/amp/tekno...mpression=true

8. Bünyesinde 15 tane papillon barındıran şirketin piyasa değeri bu olmamalı

Sayfa 72/235 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz