Sayfa 209/235 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Eksiye bile indi. Söylenecek hiçbir şey yok. En çok yanıldığım kağıt oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Grafiği buraya atamadım ama 19 lu rakamlara değmeden gitmeyeceğini tahmin ediyorum... Yatırım tavsiyesi değildir.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bunlar 2 aydır gevelerken, RTA kendi geliştirdiği hızlı tanı kiti bombasını bugün patlattı..

4.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Bugünkü takasta HUBVC'deki yabancı oranı %0.03 civarından %0.22'ye çıkmış. Düşük bir oran olsa da, yabancı ilgisini gösteriyor.
    Aha da yabancı payı bugünkü takasta %0.47 olmuş. Yabancılar kokuyu aldı mı ne???
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

5. Senin de zamanın gelecek, ama atı alan Üsküdar'ı geçmiş olacak...

Belki bugünkü RTA'nın hızlı tanı kiti açıklamasından sonra bir açıklama yapmak zorunda hissederler. Sonuçta aynı kulvardaki bir ürün...

Çok pişman ettin çoook!....
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

6. Sermaye Piyasası Kurulu'nun III-48.3 Sayılı Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği'nin 31. Maddesi 2. fıkrası b) bendinin; "En son bağımsız denetimden geçmiş bireysel finansal tablolarındaki bir varlıkta ya da ilgili finansal tablo kaleminde %10 ve üzerinde bir oranda değişiklik yaratacak bilgileri, bu değişikliğin ortaya çıktığı tarihi takip eden iki iş günü içinde KAP'ta ilan ederler." hükmü uyarınca yapılan açıklamadır;

Şirketimizin 31.12.2018 tarihli bağımsız denetimden geçmiş bilançosunda 32.156.000 TL olan Finansal Yatırımlar kalemi, 31.12.2019 tarihli bağımsız denetimden geçmiş bilançosunda %56 artış ile 50.036.250 TL olmuştur. Bu artış portföyümüzde yer alan finansal varlıkların değerlemesi sonucu ortaya çıkan gerçeğe uygun değer artışlarından kaynaklanmaktadır.

Pay sahipleri ve kamuoyunun bilgisine sunarız.

7. Artık bu habere de gitmezse pes vallahi denmeli.Hele ki son yapılan üç şirket değerlemesi ve aldığı yatırımlar ile 6 aylık ve 9 aylık finansal tablolarda oluşacak fark dikkate alındığında çok çok daha değerli bir finansal durum ile karşılaşılacak.YTD

8. Yarın bi taban daha yeriz artık....🤣🤣🤣 Yazıklar olsun bana böyle sığ ve ????? bir kağıda yatırım yaptım...Şirket güven tazelemek istiyormuş ayağına hergün zulmü ediyor yatırımcısı olan bana... Robotlardan, algoritmalardan, açığa satıştan, patrondan, yabancıdan ve daha bir sürü benzer kavramdan bıktık. Temel teknik hiçbişey fayda etmiyor, iyice kumarhane ye çevirdiler artık. Yeter yahu...Zor bulursun bu kafa ile yatırımcı. İstediğini açıkla bu saatten sonra. Biz uzuncu olduk artık. Ytd

Sayfa 209/235 İlkİlk ... 109159199207208209210211219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •