Special Days Image
Sayfa 106/235 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 841 - 848 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hiçbir şey kaçırılan bir fırsattan daha pahalı değildir.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yokmu satın kurtulun diyen yahu alışmıştık be.
    Teknosa başlığında biri çoluk çocuğunuzun rızkını batak şirkete harcamayın demiş yokmu la yokmuuuu satın kurtulun diyen arıyoruz gelin birşey yapmıycaz hadi.
    Batmak mı? Arkadaşlar, komik olmayın. Bakınız, borsada uzun süre gözlem yapan birisi olarak, bir çok batan şirket gördüm (bir çoğunu da önceden tahmin ettim). Batan şirketlerde genelde şunlar olmuştu:

1- İsim değişikliği
    Komik gelebilir, çok basit bir şey belki ama evet, yatırımcı unutkandır deyip, önceki pisliklerin hemen bulunamaması için isim değiştiriyorlar

2- Bedelli
    Bu bedelliye muhakkak iyi bir kılıf bulunuyor. Kesinlikle şirketin borçları için değil de, büyümesi için kullanılacaktır.

3- Haber akışı
    Güzel haberler ardı arkası gelir. KY gaza da gelir

4- Fiyat patlaması.
    Bu neredeyse olmazsa olmazdır. Kendi yatırımcısının bile, ulan nereye düşmüşüm ben dediği rakamları görür.

5- Yeniden değerlendirme. Arsası, borsada olmayan iştiraki filan varsa, bunlar yeniden, ama yüksek bir değerden değerlendirilir

6- Ortak satışı
    İnanır mısınız, bu satışları şirketin iyiliği için yaptıklarını söyleyenleri dahi gördüm. Pes artık. Şirket batmadan önce artık neredeyse tamamen halka açık bir şirket olmuştur

Bunların 2 ya da 3 tanesi batan ya da batacak şirketlerde mutlaka görülüyor. Ha ama görülmüş olması batacak anlamına gelmez. Kaldı ki, batan hiç bir şirkette bunların hepsini birden görmedim.

Diğer taraftan, HUBVC'de olan şey apaçık manipülasyon. Startsup portfolyösü tamamen HUBVC'nin gibi gösteriliyor. Üye sayısındaki %145lik artış, ciroda yüzde 145 artış olmuş gibi gösteriliyor. Bunlar onbinlerce takipçisi olan kişiler tarafından yapılıyor. Bir çoğu alana hakim, yani bilmeden yapmaları imkansız. Yetmiyor, dahası, troller, twitter, forum, instagram ne varsa her türlü forumu, çılgınca kullanıyorlar. Ben hiç bir batan şirkette yukarıdaki maddelerin tamamını birden ve artısını görmedim.

O yüzden eğer batacağını bile düşünüyorsa insan, lafını etmeden önce on kez düşünmeli

Kendi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değildir

3. Karamsarlık görüyorum ağalar yada bir korku havası var yapmayın sirket bugün kap haberiyle tamamen murat vargiya geçti onumuz açık makroda mikroda baksak apaçık hedefimiz uzun elbettte düzeltme olabilir sakin. Zeplin ve paymes yeter sadece malınızı kaptirmayin üzülmeyin

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Aynen öyle
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Hiçbir şey kaçırılan bir fırsattan daha pahalı değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Biz burada yatirimciyiz .Alsatci değiliz .Benim nickim alyatci idi ama Hatip Agami taniyincaya kadar daldan dala atlayan biriydim.Ama onun sayesinde yatirimciligi öğrendim.Derin YAMAN AĞAM a kuşku ile bakardım ama artık onun nasıl bir ky dostu olduğunu öğrendim.

Bu iki güzide insan sayesinde 3 yıllık vadede hubvc yatırımcısı oldum. Elbetteki inişler çıkışlar olacak ama potansiyel li Hisseler de alsat yapmak hep lot azaltır yatırımcıya .

Uzun vadeli düşünenler için sıkıntı yok.Kısa vadeli düşünenler hesabını iyi yapsın.

Herkesin kararı kendine .
    bügün sana bir anımı anlatayım...starbucks kahve içiyorum iki genç sohbet ediyor..tarımdan hayvacılıktan bahsediyor..ülkede bitti bunlar diyor.bir ülkede tarım hayvancılık bitti ise sanayi zaten olmaz diyorlar ve bende bu dediklerine katılıyorum.neyse bende sohbete girdim ordan burdan ekonomiden..arkadaş borsadan bahstti.bilmen etme ama çok çıkıyor muş dedi.bende aha dedim...en son malları alacak kişiler gelmeye başladı dedim...sen sen ol böyle neyüdü belli olmayan şirkette uzun vade olunmaz...hatta en sağlam şirkette de uzun vade olmaz.ne olur biliyon mu sağlam şirketlerde de zamanı gelince satmak elindeki lotu artırmak.neyse bir zamanlar gelince pire gibi kimse kalmaz burda...kar kar dır öğrenin...bu arada borsaya gelen yatırımcı sayısı artmış..2000 li yıllarda da böyle olmuştu...uzun vade hubculağa devam..bu arada hatip ağa derin ağa bir şey bildiği yok...son kalan malları ky tutsun elinde diye şöyle miras bıraktım şöyle uzun vadeciğim ayakları yapıyorlar....hubbbbbbbbb

6. 32-34 de satın kaçın diyenler hadi canım benim sahneye alalım sizi.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7. Ne keriz silkelediler be hem hub hen reysas

8.  Alıntı Originally Posted by Besledi Yazıyı Oku
    Ne keriz silkelediler be hem hub hen reysas

nasıl yani kar alıp çıkanlar KERİZ mi oluyor?

Sayfa 106/235 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •