Sayfa 180/235 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Son dakika Sağlık Bakanı Fahrettin Koca :Ülkemizde tespiti yapılmış coronavirus vakası yok.Ama olma ihtimali ÇOK ÇOK YÜKSEK.Her an ortaya çıkabilir .

2.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Son dakika Sağlık Bakanı Fahrettin Koca :Ülkemizde tespiti yapılmış coronavirus vakası yok.Ama olma ihtimali ÇOK ÇOK YÜKSEK.Her an ortaya çıkabilir .
    Bu haber üzerine borsaya haziran ayına kadar ara veriyorum.Kolonya ve sntiseptik kullanın.Maske kullanın.
    Herkes hakkını helal etsin .Yaşlılarda ölüm oranı yüksek .Gençlerde yok denecek düzeyde .

Herkes çevresini uyarsin. Hatip Ağam ve tüm geçmişteki hubvc ortaklarim Allah a emanet olun.

Inşallah en az zararla atlatiriz bu coronavirus illetini

3. Kapanış 21.66

4. Mal ortada ,isteyen alsin, isteyen satsin .

Ben nakit Kral dayim.

5. Butun twitter üstadları MALDA BEKLEYIN SATMAYIN MALLARINIZI diyor .

Günlerdir biribirlerine her türlü hakaret eden COK TAKIPCILI twitter fenomenleri ORTAK NOKTADA BULUŞTU ve aynı ÇAĞRIYI yapip SATMAYIN MALLARINIZI diyorlar .

Ülkenin bakanlarına kızıyorlar .Dünyadaki bütün liderlere ,ekonomi nin başındakiler e kızıyorlar artık.Amaç ne acaba?

PAZARLAMACI TWITTER FENOMENLERI MALDA YAKALANDILAR .Karda olan düşük maliyetliler fiyata bile bakmadan SATIYORLAR .PAXARLAMACI FENOMENLER tahtalarda kafalarına mal üzerine mal yiyorlar .

Haykirmalari ,inlemeleri bu yüzden.Birbirine hakaret eden bu kişiler ARKA PLANDA yeri geldiginde BERABER HAREKET ediyorlar .

Uyanık ol ky. Kendi kafana göre işlemler yap.

Ister al ister sat .Özgür iradenle işlemlerini yap .

6. Naten in bilançosunu begenmemistim.

Ama karel in bilançosu güzel beklentiler dahilinde geldi .

770 milyon piyasa değeri olan KAREL de 113 milyon tl net kar çok güzel.

Bunu bir kenara not aldım.

7. S....z ykb deki y....k alıyor alt kademelere veriyor boyle yapay yapa 19 lara getırdı 350 bın lot aldı 350 bın lot sattı ı...ekıme hizmet edıyon l.n

8. Daha önceki sayfada Koronavirüsün herkese bela olacağını yazmıştım kimse pek önemsemiyordu ama şimdi ehemmiyeti ortaya çıktı. Şunu tahmin edemedim böyle bir krizde gıda sektörünün hareketlerinebileceğini tahmin edemedim tahmin etseydim Bim alırdım %20 yaptı

Sayfa 180/235 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •