Sayfa 39/235 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 305 - 312 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    bu hisseyi ky ile tanıştıran derinhisse önder abiden Allah razı olsun.4,20 ortalama ile bekliyorum
    Tebrikler maliyetin çok ıyı, çok daha altlardan yakalamamıza ragmen bekleyemdık senette, gunluk fiyatlara aldanmak en buyuk hatamız bu yuzden de çok buyuk kazançlardan oluyoruz...
    Son düzenleme : kwon3; 28-11-2019 saat: 15:43.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Tebrikler maliyetini çok ıyı, çok daha altlardan yakalamamıza ragmen bekleyemdık senette, gunluk fiyatlara aldanmak en buyuk hatamız bu yuzden de çok buyuk kazançlardan oluyoruz...
    teşekkürler..uzun vade yatırımın önemini en sonunda anladım inşallah bütün türk yatırımcılarıda anlar..

Sabah 12.63 ten aldım ama satamıyorum yarın tek fiyat olur
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Geçen bir arkadaş gedıktekı mal bitti dedi ama, bu kadar lot varsa daha şirketin önemli bir bolumu onlarda demektır.. Piyasadaki toplam adetin 14.9 milyon olduğu düşünülürse..
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4.  Alıntı Originally Posted by Maximum26 Yazıyı Oku
    Sebebini yukarıda açıkladım. Değerleme ciro-kar ve aldığı yatırıma göre yapılıyor. Satış ise geleceğine potansiyeline göre yapılıyor. Aslında tüm şirketlerde geçerlidir bu durum. Mesela alkim kimya 7 liradan işlem görüyorken pd/dd fk gibi rasyolara göre normaldi fiyatı. Satış görüşmesi başlayinca 22 liralara kadar çıkmıştı fiyatı. Satış durumunda değerleme fiyatları farklıdır. Hubvc.yi diğer şirketlerden ayrıştıran husus ise ; girişim sermayesi oluşudur. Girişim sermayelerinin kuruluş amacı küçük ama büyüme potansiyeli olan, sermayeye, vizyona ihtiyacı olan şirketleri uygun fiyata alır, naddi manevi destekler, biraz da makyajlayıp satar. Yani bu durumda elindeki şirketlerin gerçek değerleri satış durumunda ortaya çıkacak. Şu an yazilacak çok şey yok. Belli bir değere gelsin buralar zaten panayır yeri olur diyorum ve tekrar çalı ardına çekiliyorum. Bol kazançlar..
    Panayır kurulmuş. Bol kazançlar..

5. Bedellide son durum nedir, başvuruyu yapmadılar sanırım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6. Değerli Hubvc yatırımcıları, gerçekten şüphe duyan kişilerin en çok odaklandıkları iki husus var. Birincisi, patron neden hisse satıp duruyor konusu. Halbuki bunların çoğunu ky almıyor zaten. Kap sayfasındaki "sermayeye dolaylı yoldan sahip olan gerçek ve tüzel kişiler" tablosunun geçmişine bakın, çıkışın başladığı eylül ekim aylarından beri oranlarda değişiklik olmamış, MV Holding AŞ ve Erhan Topaç var. Hatta iki yıldan beri bu dağılımda ciddi değişiklik olmamış. Demek ki fiili dolaşıma açılan payları da piyasada bu grup alıyor. Kaçırdığım bir şey var mı acaba burada?
    İkinci konu, dört beş kat kat değerini bulunca yapılan lale benzetmesi... halbuki şirketin potansiyel değerini iştirakleri oluşturuyor ve herbirinden değerine gelince çıkış hedefi var ve paymes, zeplin vb bir çok dikkat çekici iştiraki var. Biri diyor ki ciroyu her ay yüzde 154 artırıyoruz, diğeri diyor ki gelecek seneye ladar dolar bazında 10 kat değerleneceğiz, vs. İştirakler roket hızıyla artarken ana şirket neden artmasın?

7. bu hisseye bakınca vakıfrisk aklıma geliyor dedim daha yolu uzun bu hissenin brütte kesmeyecek bu hisseyi sürgüne gönderin düşerken gelmez çıkarkan tüm pislikleri yaparlar bizi mi koruyor yoksa büyüklerimi anlamsız.Güzel kapanış yaptık çok şükür daha güzel rakamlarda olacağım akşam size dedim brütte çok mal kaybı olmaz dedim ...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8. ayrıca glbmd hissesinide aldım buğün orasıda tavan olmuş...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 39/235 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •