Sayfa 14/235 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 105 - 112 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Artik 3,40 gelmesi bence cok zor tabi ki belli olmaz ama artik oralari yedirmezler dlye tahmin ediyorum.2 gun once 3,50 gordu ,almadigina pisman etti herkesi. Muhtemelen yarin 4,50 lere kadar uzar gider, derinustad yeni argeleri patlatiyor tweterda.

2. Şirket bunca satış yapıyor .Hala akillanmadiniz mi?

Adamlar twitter da yazıyor .Hisse %20-30-50 hareket çekiyor. Hisse yukseliyorken ky da alıyor.

Sonra başlıyor hisse düşmeye .Ama ustadlar "Düzeltme bu.Sabredin .Bebek büyütmek kolay değil. " diyorlar.

Bebek kucaginizda kalıyor ,üstad gidip başka bebek buluyor.

Akillanmadiniz mi hala?Yetmedi mi bu kaxiklar?

3.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Şirket bunca satış yapıyor .Hala akillanmadiniz mi?

Adamlar twitter da yazıyor .Hisse %20-30-50 hareket çekiyor. Hisse yukseliyorken ky da alıyor.

Sonra başlıyor hisse düşmeye .Ama ustadlar "Düzeltme bu.Sabredin .Bebek büyütmek kolay değil. " diyorlar.

Bebek kucaginizda kalıyor ,üstad gidip başka bebek buluyor.

Akillanmadiniz mi hala?Yetmedi mi bu kaxiklar?
    Aldığımdan beri %22 kar getirdi

4. Maşallah tü kakacilara inat gidiyorsun..iyilik meleği gibi buradan ayrılmıyor bizler için işi gücü bırakmış burada uyarıyor ve fırçalıyor siz daha akillanmadinizmi diyerek. yazılanların borsa dilinde meali "yaw yeter kazandığınız satın da bizde aşağılardan alalım biraz" paranın rengi dili dini imanı olmaz.. herkesin riski kendine.

5. Satıyorda düşmüyor ki bi düzeltme yaparsa yapar yoksa herkes kazandı bu kağıttan. Gyhol de sıra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Daha öncede yazdım, bu tahta uyuyan dev, yok düşecek yok bitecek laflarına inanmayın, en son bu tahta batak dediklerinden beri yüzde 40 kalktı, size lazım olmayan para ile bu tahtayı en az 2 yıl bekleyen hatırı sayılır para kazanır,çoooook uzun yolu var, bunlar benim fikrim, arsa aldım attım kenara satılık levhasını astım, alış fiyatım bende, satış fiyatın 20 tl

7. Türkiye’den 1 milyar dolar değerinde ‘Turcorn’ şirketlerin çıkarılması için çalışmalar başlatıldı.

Bu hedef doğrultusunda ‘Sanayi ve Teknoloji Stratejisi’nde önemli destek ve projeler yer alırken, bu amaçla iş insanları ve Turcorn hedefine yönelik, erken aşama girişimlerini desteklemenin yanında, küresel iddiada olan Türk girişimler de belirlenerek, onlara ölçeklendirme yolunda ihtiyaç duyacağı destekler verilecek. Akademisyenlere, geliştirdikleri teknolojiyi ürünleştirmeleri ve sonrasında şirket kurmaları için destekler sağlanacak.

ODAKTA TEKNOLOJİ VAR
    İş insanları ve profesyonel yöneticilerin yeni teknoloji şirketlerini desteklemeleri teşvik edilerek, ‘melek yatırımcı’ olarak da bilinen Bireysel Katılım Yatırımcısı sayısının artması sağlanacak ve kitlesel fonlamanın kullanımı yaygınlaştırılacak. Melek yatırımcıların yalnızca fon sağlama ile sınırlı kalmaması, girişimcilere tecrübe aktarımı ve aktif danışmanlık sağlanmasını teşvik edecek düzenlemeler yapılacak. Küreselleşme iddiası olan derin teknoloji tabanlı girişimler pozitif ayrıştırılacak. Yeni girişimler için ‘vergisiz dönem’, ilk gelişim dönemi için de ‘kolay vergili dönem’ gibi basitleştirilmiş uygulamalar geliştirilecek.
    Yurt dışından gelen girişimciler için ‘hoş geldin paketi’ ve ’girişimci vizesi’ gibi mekanizmalar sunulacak.

1.1 milyar liralık fon oluşturulacak

Girişimcilik destek mekanizmalarında, uluslararası alanda girişimcilere destek veren saygın kuruluşların değerlendirmelerinin dikkate alınması için düzenleme yapılacak. Girişim sermayesi fonlarına yatırım yapan ‘fonların fonu’ yapısı kurularak girişim sermayesi fonlarının sürekli beslenmesi sağlanacak. Hazine ve Maliye Bakanlığı 5 girişim sermayesi fonuna en az 400 milyon lira kaynak aktaracak. Kurulacak fonların yaklaşık 1.1 milyar lira toplam fon büyüklüğüne ulaşması öngörülüyor.

https://www.google.com/amp/s/www.sta...haber-1482485/

8.  Alıntı Originally Posted by Berk Yazıyı Oku
    Aldığımdan beri %22 kar getirdi
     Alıntı Originally Posted by Maximum26 Yazıyı Oku
    Maşallah tü kakacilara inat gidiyorsun..iyilik meleği gibi buradan ayrılmıyor bizler için işi gücü bırakmış burada uyarıyor ve fırçalıyor siz daha akillanmadinizmi diyerek. yazılanların borsa dilinde meali "yaw yeter kazandığınız satın da bizde aşağılardan alalım biraz" paranın rengi dili dini imanı olmaz.. herkesin riski kendine.
     Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Satıyorda düşmüyor ki bi düzeltme yaparsa yapar yoksa herkes kazandı bu kağıttan. Gyhol de sıra.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
     Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Daha öncede yazdım, bu tahta uyuyan dev, yok düşecek yok bitecek laflarına inanmayın, en son bu tahta batak dediklerinden beri yüzde 40 kalktı, size lazım olmayan para ile bu tahtayı en az 2 yıl bekleyen hatırı sayılır para kazanır,çoooook uzun yolu var, bunlar benim fikrim, arsa aldım attım kenara satılık levhasını astım, alış fiyatım bende, satış fiyatın 20 tl
    Ooooy oy ...%20-30-50 yukseltiyorlar .Biz buna oy yemleme diyoruz .Havuç diyoruz .Gel gel diyoruz....Ondan sonra kucağa verme devresi gelir ....Ondan sonra dususe de avutma evresi denir.

Neyse ben uyarimi yaptım .Hubvc ister 10 olsun ister 1 tl olsun ....mde olmaz.Ister köşe olun ister batın .Bana ne ?

Hubvc 2 tl de olabilir ,10 tl de olabilir.Belki de pazartesi ben de hubvc alabilirim ;bundan Size ne?

Para benim risk benim.pazartesi ben de hubvc alacağım .Dardanel ve frigo dan twitter fenomenlerine etkilenip aldım zarar yazdım.Şimdi de hubvc de sansimi deneyeceğim.

Bu hisse düşmüyor .Her gün yükseliyor. BEn aldım diye düşmez bu da inşallah.En zirveden alıyorum.Bu da elimde kalmaz inşallah.

Sayfa 14/235 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •