Sayfa 110/235 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1876 madde; 873 - 880 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sayın Besledi olay budur 👍👏

2. Sagolun teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by Moyal Yazıyı Oku
    Sayın Besledi olay budur
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sayın Besledi, bu inancınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Sayın Derinhisse’nin ve Sayın Murat Vargı’nın tüm bu saldıranlara en güzel kapağı yapacağına ve kendilerine inanan yatırımcılarını mağdur etmeyeceklerine olan inancım tamdır.

4. Kesinlikle ayni fikirdeyim

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hub girişimin şu an 161milyon dolar piyasa degeri var. 1milyar oldugunda ilk unicorn şirketi olmuş olacak. 2023 e kadar bakan Varank ın dedigi uzere 10 unicorn şirket cikartma hedefleri var. Bunlardan ilk aday HUB tabiiki. Artışın nedenini umarim anlamissinizdir. Hubvc de 20milyon adet hisse var. Gün itibariyle hisse başı 8 dolar. Hedef 50 dolar.

6.  Alıntı Originally Posted by can2182 Yazıyı Oku
    Hub girişimin şu an 161milyon dolar piyasa degeri var. 1milyar oldugunda ilk unicorn şirketi olmuş olacak. 2023 e kadar bakan Varank ın dedigi uzere 10 unicorn şirket cikartma hedefleri var. Bunlardan ilk aday HUB tabiiki. Artışın nedenini umarim anlamissinizdir. Hubvc de 20milyon adet hisse var. Gün itibariyle hisse başı 8 dolar. Hedef 50 dolar.
    HUBVC bir teknoloji şirketi değil. Girişim sermayesi fonu. O zaman Garanti Bankası da unicorn.... Merak edip baktım şirkete son birkaç sayfada çok enteresan bir şekilde şirketi övüyorsunuz. Hayırlısı olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    HUBVC bir teknoloji şirketi değil. Girişim sermayesi fonu. O zaman Garanti Bankası da unicorn.... Merak edip baktım şirkete son birkaç sayfada çok enteresan bir şekilde şirketi övüyorsunuz. Hayırlısı olsun.
    QNB süper bi unicorn işte. 50 milyar dolar piyasa değeri ile Türkiye'nin en büyüğü hem de...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 110/235 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •